Nicole Fleks-inger!
19/06/2017
Nicole Fleks-inger!
Ajo është e njohur për talentet e saj mbresëlënëse në kërcim, që kur mori famë me grupin e vajzave “Pussycat Dolls”.

Dhe Nicole Scherzinger ka treguar se edhe pse tashmë në moshën 38-vjeçare është mjaft elastike.

Nicole mahniti ndjekësit e saj në “Instagram” teksa shpërndau disa foto fantastike të sajat nga një pishinë në

/ Top Channel


LAJME TE NGJASHME

MË TË LEXUARAT
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.