Pushime me familjen për ish-futbollistin e Milanit
19/06/2017
Pushime me familjen për ish-futbollistin e Milanit
Vitin e kaluar ata kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre disa vjeçare, ndërsa këtë vit, Kevin-Prince Boateng dhe bashkëshortja e tij Melissa Satta i kanë nisur herët pushimet.

Ish-lojtari i Milanit ka zgjedhur pikërisht Italinë për të pushuar së bashku me bashkëshorten dhe djalin e tyre 3 -vjeçar Maddox. Ata janë fotografuar në Porto Cervo teksa kanë kaluar momente të bukura së bashku.

Boateng e mbylli sezonin futbollistik te Las Palmas, por pak ditë më parë mediat italiane shkruan se ai mund t’i bashkohej Interit. Një lëvizje me të vërtetë surprizë nëse do të ndodhte, duke qenë se lojtari ka qenë shumë i lidhur me Milanin. 

/ Top Channel


LAJME TE NGJASHME

MË TË LEXUARAT
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.