Në pishinë me Ariel Winter
19/06/2017
Në pishinë me Ariel Winter
I pëlqen shumë që të postojë foto të “nxehta” nëpër rrjetet sociale dhe Ariel Winter nuk i zhgënjeu ndjekësit e saj ditën e dielë.

Aktorja 19-vjeçare ndau me fansat disa foto me bikini, gjatë një dite relaksi në pishinë.

Ylli i serialit “The Modern Family” dukej e mrekullueshme e shtrirë në një kamardare në formë pice.

/ Top Channel


LAJME TE NGJASHME

MË TË LEXUARAT
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.