Disa femra duan hapësirë ekstra
19/05/2017
Disa femra duan hapësirë ekstra
Të udhëtosh me transportin publik të jepet mundësia të shikosh situata nga më të çuditshmet e që shpesh herë të lënë edhe të habisin, por nëse i sheh nga një këndvështrim tjetër, gjithmonë bëhen argëtuese.

Në shumicën e rasteve janë burrat ata që zënë nga dy sedilje, apo edhe shtrihen në to, por kësaj here DailyMail ka vendosur të sjellë foto ku tregohet se edhe femrat nuk njohin limite dhe ka edhe nga ato që gatuajnë teksa janë duke udhëtuar.

/ Top Channel


LAJME TE NGJASHME

MË TË LEXUARAT
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.