Kendall, si Liza në botën e Çudirave
19/05/2017
Kendall, si Liza në botën e Çudirave
Kendall Jenner di se si tu japë njerëzve atë që dëshirojnë. Në fotot e reja për La Perla supermodelja pozon me një sërë të brendshmesh për plazh.

Bëhet fjalë për koleksionin La Perla Pre-Fall 2017, frymëzuar nga pop-art dhe lëvizjet moderniste” si dhe “krijimtarnië fantazuese”, ashtu siç përshkruhet në deklaratën për shtyp.

“Mesazhi vizual shpërthyes ka si qëllim të transportojë shikuesit drejt botës së fantazisë, ngjyrave dhe artit”, vijon deklarata. Modelja ka pozuar me të preferuarat e saj të fushatës që është fustani i limituar La Perla Slip Dress, i qëndisur  dhe me kristale, trupore plazhi dhe seti i recipetave trekëndore.

/ Top Channel


LAJME TE NGJASHME

MË TË LEXUARAT




Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.