Bella, prapë?! (FOTO)
19/05/2017
Bella, prapë?! (FOTO)
Ajo vodhi spektaklin në hapjen gala të mërkurën, me fustanin e saj. Por duket se telashet në festivalin e Kanës për Bella Hadid nuk paskan të sosur.

Modelja 20-vjeçare kishte dalë për tu argëtuar e inspiruar nga stili i viteve ’90, me bust të bardhë, xhinse dhe atlete, por pa recipeta poshtë, çka i linte vend imagjinatës.

Edhe pse ka lindur 6 vite më vonë, Bella e pëlqen mjaft stilin e viteve ’90.

/ Top Channel


LAJME TE NGJASHME

MË TË LEXUARAT
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.