Kombinimi i pantallonave me bel të lartë
21/04/2017
Kombinimi i pantallonave me bel të lartë
Kanë mjaft avantazhe pantallonat me bel të lartë, konturojnë trupin, hollojnë belin dhe janë trendi më i fortë i këtij sezoni. Janë rikthyer dhe janë të destinuara të jenë në dollapin femëror edhe për disa kohë.

Përveç këtyre, këtë lloj pantallonash janë perfekte për të fshehur difektet e trupit sidomos tek pjesa e ijeve, për më tepër nuk janë të vështira për tu kombinuar me veshje të tjera.

Në galerinë e fotove keni disa këshilla për të krijuar një ide për kombinime.

/ Top Channel


LAJME TE NGJASHME

MË TË LEXUARAT
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.