Rama: DASH kërkon reformën në drejtësi dhe të gjitha partitë në zgjedhje
21/04/2017
Rama: DASH kërkon reformën në drejtësi dhe të gjitha partitë në zgjedhje
Me anë të një postimi në Facebook, kryeministri Edi Rama, nën titullin “Kush Gënjen”, ka publikuar qëndrimin e Departamentit Amerikan të Shtetit, i cili kërkon që të gjitha partitë të marrin pjesë në zgjedhje dhe të zbatohet reforma në drejtësi.

“Pas Shtëpisë së Bardhë, edhe Departamenti i Shtetit kërkon reformën në drejtësi dhe pjesëmarrjen e të gjitha partive në zgjedhjet parlamentare të 18 qershorit”, shkruan Rama në Facebook.

/ Top Channel


LAJME TE NGJASHME

MË TË LEXUARAT
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.