Tiranë-Elbasan, automjeti del nga rruga (Foto)

20/03/2017

Tiranë-Elbasan, automjeti del nga rruga (Foto)
Një aksident rrugor është shënuar këtë të hënë në dalje të autostradës Tiranë-Elbasan, në fshatin Bërzhitë.

Një automjet me targë “AA 847 NM” ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar disa metra nën të. Për fat të mirë gjithçka është mbyllur vetëm me dëme materiale dhe jo të lënduar.

Drejtuesi i mjetit ka arritur të dalë i vetëdijshëm pas përplasjes dhe është ndihmuar nga kalimtarë të rastit. Shkak i aksidentit dyshohet të jenë bërë shpejtësia e lartë dhe mungesa e barrierave në rrugë.

/ Top Channel


LAJME TE NGJASHME

MË TË LEXUARAT
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.