Të bëhesh gati për bodybuilding
20/03/2017
Të bëhesh gati për bodybuilding
Ata kanë harxhuar muaj me dieta strikte dhe stërvitje ekstreme për të formuar muskujt e tyre. Tashmë është momenti për t’i dhënë prekjen finale.

Një sërë fotosh tregojnë konkurrentët që bëhen gati për konkursin rajonal të bodybuilding dhe fitnes në qytetin e Omsk në Rusi.

Për ata që nuk kanë pasur shumë mundësi që nxihen në diell, tashmë është momenti që ta bëjnë këtë duke u lyer, për t’i dhënë trupave të tyre hijezimin që do të nxjerrë më në pah format e muskujve të tyre.

/ Top Channel


LAJME TE NGJASHME

MË TË LEXUARAT
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.