Tiranë, pranga të kërkuarit për vrasje
11/01/2017
Tiranë, pranga të kërkuarit për vrasje
Një person i shpallur në kërkim dhe i dënuar në mungesë për vepra të rënda penale është arrestuar pasditen e kësaj të mërkure nga policia e Tiranës.

Në pranga ka rënë 28-vjeçari Herger Çitaku, i dënuar në mungesë me 12 vjet burg për vrasje me paramendim.

Gjithashtu, 28-vjecari rezulton si person me precedentë të shumtë penalë. Ai është shoqëruar në ambjentet e paraburgimit.

/ Top Channel


LAJME TE NGJASHME

MË TË LEXUARAT
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.