Gjimnaste që të lënë pa fjalë

11/01/2017

Gjimnaste që të lënë pa fjalë
Ndërsa kostumet e banjës për vitin 2017 nga “Sports Illustrated”, priten të prezantohen muajin ardhshëm, revista ka shfaqur sot gjimnastet Olimpike Simone Biles, 19 vjeçe dhe Aly Raisman 22 vjeçe, të dyja të veshura me bikini.

Ato kanë realizuar nga një set fotografik duke shfaqur aftësitë e tyre në gjimnastikë, e padyshim edhe format e tyre trupore që janë mbresëlënëse.

Nuk ka vonuar shumë dhe “Sports Illustrated” ka publikuar edhe një video nga seti i nxehtë fotografik i vajzave.

/ Top Channel


LAJME TE NGJASHME

MË TË LEXUARAT
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.