PS përzgjedh anëtarët e komisionit të reformës zgjedhore
27/01/2016 15:25
PS përzgjedh anëtarët e komisionit të reformës zgjedhore
Partia Socialiste ka bërë përzgjedhjen e saj se kush do të jenë antarët në komisionin parlamentar të reformës zgjedhore.

Pak momente më parë Top-Channel ka mësuar se ata do të jenë Bashkim Fino bashkëkryetar, anëtarë Vasilika Hysi dhe Ulsi Manja.

Ndërkohë Petrit Vasili do të jetë përfaqësuesi i LSI-së dhe Shpëtim Idrizi nga PDIU.

Opozita disa ditë më parë anoncoi se ajo do të përfaqësohet në këtë komision nga Oerd Bylykbashi, Arben Ristani dhe Gent Stazimiri.

/ Top Channel


LAJME TE NGJASHME

MË TË LEXUARAT
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.