Keira Knightley dhe puna e stërlodhshme
15/01/2013 15:45
Keira Knightley dhe puna e stërlodhshme
Keira Knightley ka pranuar se puna e tepërt e vitit të kaluar i shkaktoi probleme të rënda në mushkëri. Aktorja 27-vjeçare theksoi se ndjente vështirësi në frymëmarrje si pasojë e dëmtimit të një brinje.

Protagonistja e ‘A Dangerous Method’ u shpreh për Harper’s Bazaar: “Nuk e kisha kuptuar që kisha dëmtuar brinjën, kështu që vendosa të vazhdoja punën intensive edhe për një muaj. Nuk shkova të vizitohesha dhe ky ishte budallallëk nga ana ime.”

“Kur po xhiroja, vura re që nuk mundesha më. Fillova jogën për të përmirësuar problemin, por as ajo nuk bëri punë. Nga fundi i vitit të kaluar isha krejtësisht e shkatërruar dhe vendosa të bëja pak pushim”, shtoi Knightley.

Aktorja britanike ka kaluar shumë kohë duke promovuar filmin e saj më të fundit, Anna Karenina, përshtatjen për kinema të kryeveprës letrare të Tolstoit. Tashmë sjo ndodhet në Londër duke iu përkushtuar të fejuarit të saj, James Righton.
/ Top Channelcomments powered by Disqus

TË FUNDIT
VLERËSO KËTË LAJM

KRYESORET
LAJME TE NGJASHME


SONDAZH

KQZ deklaron se partitë janë në shkelje të ligjit dhe fushata nis zyrtarisht më 22 maj. Mendoni se partitë duhet të gjobiten dhe jo vetëm të paralajmërohen?


Duke llogaritur rezultatet. Ju lutem prisni...
në top channel »
PUBLICITET
MË TË LEXUARAT
KËMBIMI VALUTOR
  Blihet Shitet
EUR 140.2 140.5
USD 124.5 125
GBP 189 189.7
CHF 134.5 135
TREGJE DHE BURSA
N/A N/A
N/A
N/A
NASDAQ 4939.33
-77.60
-1.55%
S&P 500 2089.46
-25.03
-1.18%
FTSE 100 6929.79
+2.21
+0.03%
FTSE MIB 22685.62
+109.27
+0.48%
CAC 40 4950.04
-24.03
-0.48%
DAX 11283.61
-44.07
-0.39%
HANG SENG 27630.65
-124.89
-0.45%
Nikkei 225 19531.63
+11.62
+0.06%
S&P/ASX 100 4741.00
-114.10
-2.35%
SHOWBIZ & LIFESTYLE
“Gruaja në dritare” në Teatrin Kombëtar
Një dramë sociale mbi familjen me regji të Rovena Lule Kuka.

Çmimet “Met Gala”
Eventi i përvitshëm për mbledhje e fondeve për Muzeun Metropolitan

Garë noti mes… derrkucëve
Aktiviteti i pazakontë në provincën Hunan të Kinës

“Flokët tatuazh”, trendi i ri në Britani
Ndihmon meshkujt që vuajnë nga rënia e flokëve

Emma Stone: Nuk e imagjinoj jetën pa aktrimin
Aktorja 26-vjeçare flet për ’OK’

Doni të digjni më shumë kalori brenda një kohe të shkurtër?
Provoni ushtrimet “plank”, të thjeshta, të lehta, por edhe më të vështirat për t’u aplikuar

Të qash në kushte luksi
Hoteli japonez ofron dhoma të veçanta për femrat

Top Channel 2001-2015
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.