Itali, arrestohet shqiptari me kokainë
15/09/2012 02:30
Itali, arrestohet shqiptari me kokainë
Është arrestuar në Groseto të Italisë me 90 gr kokainë, 26-vjecari shqiptar, Arbër Shehu.

Nga policia italiane 26-vjecarit Shehu, një emigrant i paligjshëm nga burimet paraprake, iu sekuestrua edhe një peshore.

Sipas policisë droga e sekuestruar vlen në treg rreth 10 mijë euro.

Ndërkohë që sipas mediave lokale, Arbër Shehu, njihej me emrin Visi.
/ Top Channelcomments powered by Disqus

TË FUNDIT
VLERËSO KËTË LAJM

KRYESORET
LAJME TE NGJASHME
SONDAZH

Qeveria nisi aksionin kombëtar për karburantet, kryesisht për cilësinë. Cili mendoni se është problemi më i madh në këtë fushë?


Duke llogaritur rezultatet. Ju lutem prisni...
në top channel »
PUBLICITET
MË TË LEXUARAT
KËMBIMI VALUTOR
  Blihet Shitet
EUR 140 140.6
USD 126 126.8
GBP 190.5 191
CHF 134.5 135
TREGJE DHE BURSA
N/A N/A
N/A
N/A
NASDAQ 5016.93
+11.54
+0.23%
S&P 500 2114.49
+6.20
+0.29%
FTSE 100 7024.57
+38.62
+0.55%
FTSE MIB 23155.79
-61.38
-0.26%
CAC 40 5106.46
+24.49
+0.48%
DAX 11688.48
+68.63
+0.59%
HANG SENG 27755.54
-368.28
-1.31%
Nikkei 225 19531.63
+11.62
+0.06%
S&P/ASX 100 4855.10
-2.00
-0.04%
SHOWBIZ & LIFESTYLE
Java e modës kineze mbledh yjet në Nju Jork
Rihanna e tepron me veshjen, Beyonce me zhveshjen

Ndërron jetë shkrimtari i “Vallëzim me ujqërit”, Michael Blake
Michael Blake ndërroi jetë në moshën 69-vjeçare pas një lufte të gjatë me kancerin

Charlize Theron dëshiron të ketë më shumë fëmijë
39-vjeçarja, nënë e një 3-vjeçari të birësuar

Amanpour, ambasadorja e fjalës së lirë
Gazetarja ikonë e CNN vlerësohet nga UNESCO

Martohen Amy Adams dhe Darren Le Gallo
Ceremoni private në Kaliforni

“Peking Opera”, ringjallja e artit të lashtë kinez
Forma e teatrit që “Revolucioni kulturor” nuk zhduku dot

Mrekullia e pemës që frymëzoi “Avatar”
Regjisori James Cameron u frymëzua nga kjo pemë për të krijuar filmin fantastik.

Ecja në gjumë është gjenetikisht e trashëgueshme
Fëmijët e prindërve somnambul kanë shtatë herë më shumë mundësi të jenë të tillë

Top Channel 2001-2015
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.