Tre persona mbetën të plagosur në një aksident të rëndë rrugor që ndodhi në aksin Kapshticë-Bilisht paraditen e sotme.
Aksident me dy viktima në Fushë-Krujë - Thumanë Aksident me dy viktima në Fushë-Krujë - Thumanë
Një aksident i rëndë në superstradën Fushë-Krujë - Thumanë ka shkaktuar vdekjen e dy personave dhe plagosjen e dy të tjerëve.

Aksident në Fier-Lushnje, një i vdekur Aksident në Fier-Lushnje, një i vdekur
Një person humbi jetën gjatë një aksidenti në fshatin Vajkan të Fierit.

Aksidenti në Elbasan-Librazhd, vdes në spital 12-vjeçarja Aksidenti në Elbasan-Librazhd, vdes në spital 12-vjeçarja
Bilancit të rëndë të aksidenteve që ndodhen të martën i shtohet dhe një 12-vjeçare.

Aksident në Shkodër, vdes 17-vjeçarja Aksident në Shkodër, vdes 17-vjeçarja
Një 17-vjeçare ka humbur jetën rreth orës 23:00 të së hënës në aksin rrugor Shkodër-Koplik.

Aksident në Kavajë, vdes 21-vjeçari Aksident në Kavajë, vdes 21-vjeçari
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Kavajë-Durrës, rreth orës 10:30.

Përgjaken rrugët, dy viktima në Elbasan e Lezhë Përgjaken rrugët, dy viktima në Elbasan e Lezhë
Dy aksidente janë regjistruar në orët e para të mëngjesit të kësaj të diele, njëri në aksin rrugor Cërrik-Papër dhe tjetri në autostradën Lezhë-Shkodër.

Aksident në Koplik, plagosen rëndë 3 persona Aksident në Koplik, plagosen rëndë 3 persona
Një aksident me pasojë plagosjen e tre personave ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në aksin Koplik-Hani Hotit, në afërsi të fshatit Bajzë.

Aksidentet nga lodhja, drejtuesit e policisë: Mos shpejtoni Aksidentet nga lodhja, drejtuesit e policisë: Mos shpejtoni
Parakalimi i gabuar i dy mjeteve është shkaku i aksidentit të rëndë në kryqëzimin e Blinishtit në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku një person humbi jetën ndërsa 6 të tjerë mbetën të plagosur.

Kukës, aksidentoi të miturin. Arrestohet 23-vjeçari Kukës, aksidentoi të miturin. Arrestohet 23-vjeçari
Një person është arrestuar në flagrancë ditën e sotme në Kukës, pasi ka aksidentuar një të mitur në shëtitoren e qytetit.

Lushnje, makina godet trafikndarësen e bie në kanal; 2 viktima Lushnje, makina godet trafikndarësen e bie në kanal; 2 viktima
Në orën 05:40 të ditës së sotme, në autostradën Fier-Lushnje, ka dalë nga rruga duke goditur trafikndarësen dhe ka rënë në kanal një mjet tip “Renault”. Si pasojë e këtij aksidenti, kanë humbur jetën dy shtetas.

Peqin, makina del nga rruga; një viktimë Peqin, makina del nga rruga; një viktimë
Një 31-vjeçare ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Peqin, si pasojë e daljes nga rruga të mjetit tip Volkswagen.

Përmbyset makina, shpëtojnë dy vajza në mbikalimin e Kamzës Përmbyset makina, shpëtojnë dy vajza në mbikalimin e Kamzës
2 vajza që udhëtonin drejt Tiranës i shpëtuan fatmirësisht një aksidenti, pasi makina e tyre u përmbys pas përpasjes me një mjet tjetër në mbikalimin e Kamzës.

Babai i dehur përplaset me beben në makinë, shpëton foshnja Babai i dehur përplaset me beben në makinë, shpëton foshnja
Një foshnje 3-javëshe i shpëtoi për mrekulli aksidentit në aksin rrugor Lushnje-Berat, kur makina e drejtuar nga i ati, në gjendje të dehur, u përplas me një mjet tjetër dhe përfundoi  në kanal.

Divjakë e Kavajë, dy të rinj humbin jetën Divjakë e Kavajë, dy të rinj humbin jetën
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në fshatin Mize të Divjakës, kur dy të rinj, të cilët udhëtonin me një motorçikletë, janë përplasur me një automjet tip Benz.

Makina del nga rruga, 5 të plagosur Makina del nga rruga, 5 të plagosur
5 pjesëtarë të së njëjtës familje janë aksidentuar në afërsi të fshatit Zvezdë.

Kamëz, polici aksidenton 56-vjeçarin Kamëz, polici aksidenton 56-vjeçarin
Rreth orës 21:45, në rrugën "Bulevardi Blu" të Kamzës, një mjet policie, me drejtues oficerin e policisë me iniciale S.H., ka përplasur shtetasin R.K., 56 vjeç, banues në Tiranë.

Bie numri i aksidenteve, INSTAT: Në prill më pak viktima Bie numri i aksidenteve, INSTAT: Në prill më pak viktima
Numri i aksidenteve rrugore ka pësuar një rënie me 14.8% në muajin prill, krahasuar me prillin e vitit që shkoi.

Lezhë, aksidentohet për vdekje një kalimtare Lezhë, aksidentohet për vdekje një kalimtare
Tek mbikalimi i Patokut, në Lezhë, ka ndodhur një aksident automobilistik me pasojë vdekjen e një shtetaseje.

Makina përplas motoçikletën, një i plagosur Makina përplas motoçikletën, një i plagosur
Një aksident ndodhi në mesditë në aksin Fushë-Krujë-Tiranë. Një automjet tip Volkswagen përplasi një qytetar me motoçikletë.

Aksidentohet për vdekje një fëmijë 3-vjeçar Aksidentohet për vdekje një fëmijë 3-vjeçar
Një fëmijë ka mbetur i vdekur gjatë një aksidenti në rrugën Peqin-Rrogozhinë.

Aksident me pasojë vdekjen në Lezhë Aksident me pasojë vdekjen në Lezhë
Një 32-vjeçar humbi jetën këtë mëngjes në aksin rrugor Lezhë-Tale.

Kamioni “kamikaz” del nga rruga, plagos një punëtor Kamioni “kamikaz” del nga rruga, plagos një punëtor
Një kamion me rimorkio doli nga rruga për shkak të shpejtësisë së madhe në një zonë të banuar dhe është përplasur në fillim me një mjet në rrugë e më pas ka hyrë në një dyqan, duke goditur e plagosur rëndë një punëtor që po merrej me riparime në rrugë.

Aksident në Kamëz, në gjendje të rëndë këmbësori Aksident në Kamëz, në gjendje të rëndë këmbësori
Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur pak minuta më parë në Kamëz, ku një automjet është përplasur me një këmbësor.

Aksident me vdekje në Fier Aksident me vdekje në Fier
Një aksident i rëndë rrugor ndodhi këtë mëngjes në fshatin Libofshë të Fierit.

Tiranë, aksident te “Zogu i Zi” Tiranë, aksident te “Zogu i Zi”
Një aksident ka ndodhur paraditen e së enjtes te “Zogu i Zi”, në Tiranë.

Levan-Tepelenë, aksidentohet familja Levan-Tepelenë, aksidentohet familja
Katër persona janë plagosur në autostradën Levan-Tepelenë, në vendin e qujatur Varibop.

Aksidentohet për vdekje 47-vjeçarja. Shoferi ikën, por arrestohet Aksidentohet për vdekje 47-vjeçarja. Shoferi ikën, por arrestohet
Një aksident me pasojë vdekje u regjistrua në Tiranë rreth orës 18:45, në vendin e quajtur rrethrrotullimi i Mulletit.

Sarandë, makina del nga rruga; humb jetën 50-vjeçari Sarandë, makina del nga rruga; humb jetën 50-vjeçari
Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e së mërkurës pranë fshatit Janjar dhe si pasojë e tij ka humbur jetën një 50-vjeçar.

I dehuri aksidenton këmbësorin, ndiqet dhe kapet nga policia I dehuri aksidenton këmbësorin, ndiqet dhe kapet nga policia
Një 22-vjeçar u vu në pranga nga rrugorët e Tiranës, të cilët iu vunë në ndjekje pasi kishte aksidentuar një këmbësor në Kodër-Kamëz dhe ishte larguar nga vendngjarja.


MË TË LEXUARAT
TREGJE DHE BURSA
NASDAQ 6456.0439
-5.2788
-0.0817%
S&P 500 2508.24
+1.59
+0.06%
FTSE 100 7271.95
-3.30
-0.05%
FTSE MIB Index 22355.58
-69.84
-0.31%
CAC 40 5241.66
+4.22
+0.08%
DAX 12569.17
+7.38
+0.06%
HANG SENG 28153.22
+25.42
+0.09%
Nikkei 225 20432.68
+122.22
+0.60%
S&P/ASX 100 4664.00
-55.50
-1.18%

Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.