FOTO/ Nuk do t’i mbani dot lotët, shpëtohet 2 vjeçarja pas 24 orësh. Nëna akoma brenda
25/01 23:09
“Ne kemi të njëjtën histori dhe ti mund t’ja dalësh siç ja dola unë!” / Mesazhi i Dafina Zeqirit për vajzën 11-vjeçare që kujdesej për familjen e saj
25/01 23:03
U shpall njeriu i vitit 2019 në qytetin e Fierit, familja surprizon fotografen me aftësi ndryshe
25/01 22:29
Gol nga mesfusha/ E pabesueshme çfarë ka bërë shoku i Gjimshitit
25/01 22:09
Kapet “fantazma e Venecias”. 30-vjeccari shqiptar terrorizonte kalimtarët me thikë
25/01 21:53
U ndanë sepse e dhunonte, burri i penduar i kërkon falje gruas në studio
25/01 21:52
Vllaznia s’ia del të fitojë ndaj Laçit, Stazhilla i pakalueshëm
25/01 20:12
Ekskluzive/ Rrëfimi studentes shqiptare nga Wuhan, epiqendra e gripit në Kinë
25/01 19:33
Thellohet tragjedia në Turqi, nxirren edhe disa trupa të vdekur nga gërmadhat
25/01 19:11
Një vlonjat fundos Flamurtarin, Bregu i jep 3 pikët Skënderbeut
25/01 18:56
Emrat/ Kush janë 6 shqiptarët që u kapën sot me 50 milion euro kokainë. Kryetari ‘tmerri’ i policës greke
25/01 18:40
FOTO/ Operacioni që i ndryshoi jetën
25/01 16:26
Pamjet tronditëse nga Kina, qyteti 11 milionë banorësh është kthyer në qytet fantazmë (Foto)
25/01 16:18
5 vite burg mësueses, abuzonte seksualisht me nxënësit, “e ka fajin një dëmtim në kokë”
25/01 15:48
Shkolla në Surrel, Rama elozhe punës së Veliajt: E bërë me shumë përkushtim e cilësi
25/01 15:01
FOTO/ Laver Alla, gjyqtari i superiores që është edhe zjarrfikës
25/01 14:34
Tërmetet nuk parashikohen?! E pabesueshme, ja çfarë shkruante sizmiologu grek 12 orë para tërmetit në Turqi
25/01 13:46
Tronditëse/ 16 vjeçari vret nënë dhe dy vëllezërit
25/01 13:10
Tërmeti në Turqi/ Foto që të rrënqethin shpirtin
25/01 12:20
Trajtonte të prekurit nga Koronavirusi, ndërron jetë mjeku
25/01 11:31
Mrekullitë ndodhin! Gruaja hidhet nga kati i 9 i pallatit dhe ngrihet sërish në këmbë
25/01 10:15