Vranë shoqen e ngushtë nga xhelozia, ishte më e bukur
18/07 19:52
Për çfarë nuk ranë dakord Ruçi dhe Spiropali? Fotot nga salla e Kuvendit: Majko “merr drejtimin” e Qeverisë
18/07 19:32
Atje ku shtëpitë vizitohen nga gjallesat më të frikshme në planet
18/07 19:24
Arrestohen at e bir, falsifikonin makina luksoze
18/07 18:06
40 vite diferencë. Dashuria nuk njeh as moshë dhe as gjini! – FOTO
18/07 17:55
Binjaket ruse, ende në kërkim të burrit të përbashkët
18/07 17:31
Tragjike/ Tallej nga shokët në shkollë, 14-vjeçari përplaset nga treni dhe humb jetën
18/07 17:17
Shqiptari shtanget kur sheh foton e tij në paketën e cigareve
18/07 17:16
Modelja 23-vjeçare shet virgjërinë për 2 milionë £, një politikani! – Foto
18/07 16:00
Kur Venecias i dalin “të palarat”
18/07 15:30
Kur prindërit nuk e dinë nëse duhet të qajnë apo të qeshin; foto argëtuese të fëmijëve
18/07 14:26
“Të pushtojmë  ‘Zonën 51’ në shtator ”, thirrjes i përgjigjen 1.5 mln njerëz  
18/07 14:18
Zjarr në Japoni/ Dhjetëra viktima e të lënduar – Foto
18/07 14:14
“Çdo kush mund të ketë vrarë dikë por nuk e di”, Lleshaj ‘çudit’ me deklaratën e tij
18/07 12:39
Ekspozita në Kaliforni, një Mickey Mouse meksikan
18/07 12:23
Supermakinat elektrike, Britania e Madhe prodhon modelin e ri Lotus Evija
18/07 12:11
Kandidatja për SPAK, Kaçkini kalon vettingun. Lot gëzimi mes familjarëve dhe miqve
18/07 09:18
Shtypi i ditës, 18 Korrik 2019
18/07 07:16
Ndryshimet drastike para dhe pas! – Foto
17/07 21:55
Kokainë me vlerë 100 milionë e fshehur brenda ekskavatorit
17/07 21:28
VIP-at në “pension”! – Foto
17/07 18:08