15:35 Select
16:28 TF "100 vitrinat"
Programi i plote
PUBLICITET
Rihanna publikon fotot e ditëlindjes
22/02/2013

Rihanna publikon fotot e ditëlindjes
Rihanna publikoi në Instagram foto të festimit të 25-vjetorit të lindjes së saj ( i mbushi më 20 shkurt), foto personale në të cilat shihet se nuk ka festuar aspak e vetmuar, ashtu sic shkruajtën fillimisht mediat gossip.

Në fotot e publikuara nga këngëtarja nga Barbadosi ajo shihet në shoqërinë e Chris Brown në momentin kur ka fikur 25 qirinjtë. Festa është organizuar në një hotel në Hauai ku çifti ishte zhvendosur së bashku me miqtë më të ngushtë.

Gjatë së mërkurës Rihanna dhe Chris kanë shëtitur në plazhet hauaiane, ndërsa festës në mbrëmje i është bashkuar edhe vëllai i vogël këngëtares, Rorrey./ Top ChannelMë shumë nga gossip
Kendall Jenner zhvishet sërish
Kendall Jenner është motra e Kim Kardashian protagonistja e realitit “The Keeping up with Kardashian”, por bukuroshja në të gjitha mënyrat po përgatitet që të shkëlqejë në botën e modës. 
Janet Jackson rikthehet pas 6 vjetësh me albumin e ri
Mesa duket pushimi i gjatë artistik i Janet Jackson është gati që të përfundojë 6 vjet pas albumit "Discipline" . Popstari është duke u përgatitur për diskun e ri që do të përmbajë këngë të reja me  tekste të  Ian Cross, që është bashkëpunëtor i këngëtares.
Kë po përpiqesh të bindësh Beyonce?
Kohët e fundit çifti i famshëm Beyonce dhe Jay Z po përballen me thashethemet se ata pas përfundimit të turit “On the run” do të ndahen. Por Beyonce kërkon që të hedhë poshtë zërat se martesa e tyre është në prag kolapsi.
Jessica Alba, e magjishme në kopertinën e “Maxim"
Në muajin gusht Jesicca Alba do të kthehet në sallat e kinemave me rolin e striptistes sensuale  Nancy Callahan në filmin “Sin City 2”  të Robert Rodriguez dhe Frank Miller,  9 vjet pas serisë së parë të tij. 
Vetëvritet motra e aktores Drew Barrymore
Jessica Barrymore, 47 vjeçe, motra e aktores së famshme Hollivudiane Drew, është gjetur pa jetë brenda makinës së saj, në një parking në San Diego.


Lajmet kryesore

Rihanna publikon fotot e ditëlindjes Dorëhiqet Ministri Ilirian Celibashi
“Për arsye familjare”. Në vend të tij Rama prezanton Ermonela Felajn
Rama: Reforma, edhe me opozitën
PD: Ndarja e re, e papranueshme
Kapet i gjashti i vjedhjes së BSH
Grabitja në BSH, në dyshim besimi ndaj institucionit
FRD përshëndet reformën territoriale
Më të lexuarat
Temat e ditës
Reforma territoriale, Vjedhja e Bankës, Ukraina, Lindja e Mesme, Tragjedia ajrore, Energjia, Kriza Financiare, Reformat, Turizmi
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.