Marrëveshja për transformimin e Piramidës
09/01/2020 17:54
Tirana me terminal të ri për autobusët interurbanë
06/01/2020 14:21
Tiranë/ Projekti i ri i“100 Lagjeve”
02/11/2019 12:18
Veliaj falenderon votuesit: Tirana u kry!
02/07/2019 09:53
Mbyllet numërimi në Tiranë, sa është diferenca e votave të Veliajt nga 2015
02/07/2019 09:19
Publikohet shifra, sa qytetarë ‘dogjën’ votat në Tiranë
01/07/2019 21:26
Erion Veliaj drejt mandatit të dytë, shkëputet ndjeshëm ndaj kundërshtarit
01/07/2019 05:56
Mbyllet votimi te ‘Vasil Shanto’ në kryeqytet, në bastionin e PS pjesëmarrja në 26.7%
30/06/2019 19:26
Vota për Tiranën/ Mesazhet e Erjon Veliajt dhe Arben Skenderit
30/06/2019 15:05
Tiranë/ Shtabi elektoral i PS: Kanë votuar 16.4 % e qytetarëve
30/06/2019 14:49
Voton Fatmir Xhafaj bashkë me familjen: I keqardhur për ata që bojkotuan
30/06/2019 13:33
Delvinë/ Shtohet kërkesa për fletë votimi
30/06/2019 13:28
Zgjedhjet/ Shoqërohet në polici një person, tentoi të thyej kutinë e votimit
30/06/2019 12:53
Ministrja Shahini voton për herë të parë në Shqipëri
30/06/2019 12:29
Ambasadorja Audrey Glover anulon monitorimin e votimit në KZAZ nr. 35
30/06/2019 12:24
Tahiri voton në të njëjtën QV me Veliajn/ Ka edhe një mesazh për policinë
30/06/2019 12:22
Zv/ambasadori amerikan monitoron një KZAZ në Tiranë
30/06/2019 12:01
Rivali  i Veliajt, apel qytetarëve: Vota juaj të jetë mbështetëse dhe jo ndëshkuese
30/06/2019 11:38
Voton edhe senatori italian me shtetësi shqiptare: Vota, s’duhet të jetë kurrë problem
30/06/2019 11:24
Zgjedhjet lokale/Militantë të opozitës, protesta paqësore në Tiranë
30/06/2019 11:22
Ish-presidenti Moisiu: Zgjedhjet kanë defekt. Moszbatimi i 30 qershorit do krijonte precedent të rrezikshëm
30/06/2019 11:19