Liria e medias/ Meta: Pushteti politik tejet influencues. Askush të mos mendojë se me forma të reja shantazhi…
04/08/2020 16:36
PD rikthehen veteranët/ Genc Ruli dhe Besnik Mustafaj në komisionin e zgjedhjes së kandidatëve
04/08/2020 16:29
Komisioni i vlerësimit të kandidaturave nis punën, Basha: Epoka e re në demokratizimin e partive politike shqiptare
04/08/2020 13:06
Vlerësimi i kandidatëve/ Mustafaj: Do zgjedhim më të mirët. Kritiku Ruli: PD është pjekur, më ftuan mua
04/08/2020 12:30
Komisioni i vlerësimit të kandidatëve në PD nis sot nga puna
04/08/2020 10:59
Vlerësimi i kandidatëve/ PD krijon komisionin me 5 anëtarë
03/08/2020 17:11
Kryesia dhe Këshilli Kombëtar i PD miraton Komisionin e Vlerësimit, Basha: Në shtator nisim fushatën drejt fitores
03/08/2020 14:05
Tenderi i uniformave të policisë/ Myslim Murrizi dhe Halit Valteri kallëzojnë çështjen në SPAK
03/08/2020 11:44
Nga ish-presidenti Nishani tek analistët/ Zbardhen emrat në përbërje të Komisionit të Vlerësimit të Kandidatëve në PD
03/08/2020 10:51
Meta kujton Arben Zylyftarin: Populli shqiptar do t’i kujtojë përherë me krenari e respekt heronjtë e tij!
02/08/2020 18:33
Dokumentat/ Zëdhënësja e PD publikon fotot: Eri Betoni miraton planin për ndërtimin e kullave 18 kate te zona e Parkut të Liqenit
02/08/2020 17:31
Basha mbledh nesër Kryesinë dhe Këshillin Kombëtar, pritet miratimi i Komisionit të Vlerësimit të Kandidatëve për deputetë
02/08/2020 10:55
Konservatorët europianë thirrje qeverisë: Qëndrojini marrëveshjes së 5 qershorit!
01/08/2020 14:43
Raporti/ Jorida Tabaku: S&P kërcënon te ulë renditjen prej borxhit të lartë dhe PPP!
01/08/2020 12:03
Radhët në Athinë, MEPJ thirrje qytetarëve: Respektoni orarin e caktuar
31/07/2020 19:38
Presidenti Meta takon Ambasadorin e Egjiptit me rastin e përfundimit të mandatit të tij në Shqipëri
31/07/2020 18:29
“Politika është konsumuar, nuk bind”/ Prof. Përparim Kabo: Shpresa tek vota e emigrantëve
31/07/2020 18:26
Prof. Kabo Top Talk: “Shuplakë” politikës, keni mbaruar ciklin. SPAK t’iu hetojë pasuritë
31/07/2020 17:57
Meta dekreton marrëveshjen e 5 qershorit me kodin e ri zgjedhor
31/07/2020 15:30
Kurban Bajrami zbut politikën/ Meta mesazhe bashkëpunimi, opozita e merr pushim
31/07/2020 15:16
Qeveria i përgjigjet PPE-së/ Paloka: E pandershme që ta trajtosh mikun gjerman si armik
31/07/2020 14:39