Drogë, vjedhje dhe dhunë! Arrestohen 9 persona në Tiranë
05/06/2020 13:39
Takimi me Thaçin/ Meta: Me rëndësi vazhdimi i dialogut Kosovë-Serbi
05/06/2020 13:34
Meta: Të shkohet në zgjedhje të gjithëpranuara. Ndërkombëtarët të mirëpritur gjithmonë
05/06/2020 13:09
Meta për ligjet e kthyera, ndalet tek KLSH: Nuk do lejoj presionet
05/06/2020 13:04
Meta: I kam thënë opozitës, mos paraqisni listë dëshirash! Jini të qartë për konsensus
05/06/2020 12:59
Bimët hibride/ Eksperimentohet speci, patëllxhani dhe shalqiri në Lushnje
05/06/2020 12:24
Reforma Zgjedhore/ Kryemadhi dhe Idrizi në selinë e PD, takim me Bashën
05/06/2020 12:09
Kim në Presidencë për 60 minuta, takim me Metën
05/06/2020 12:03
Korçë/ Qarkullonte me armë zjarri pa leje, arrestohet 29-vjeçari
05/06/2020 11:46
Vrasja e 2 vëllezërve në Krujë/ Dalin fotot e viktimave dhe autorit
05/06/2020 11:44
Kontrolli nga ajri me dronë, zbulohet …/ I dënuar për kultivim narkotikësh, arrestohet 31-vjeçari (Policia jep detajet)
05/06/2020 11:22
Situata politike në Shqipëri dhe Kosovë, Meta takim me Hashim Thaçin
05/06/2020 11:17
Vrasje, prostitucion dhe trafik droge/ OFL u nis formularin 3 të dënuarve
05/06/2020 11:12
CoVid-19/ 15 raste të reja, 2 qytetarë në Kamëz u infektuan në një ceremoni mortore
05/06/2020 11:03
Kastrimi i pedofilëve/ Çfarë është dhe në cilat vende është miratuar me ligj?
05/06/2020 10:50
Elbasan/ Sekuestrohet arsenal armësh, në pranga 1 person me precedent të theksuar kriminal
05/06/2020 10:45
CRCA/ECPAT Shqipëri kërkon vendosjen në Kodin Penal të Kastrimit Kimik për pedofilët!
05/06/2020 10:27
Investigimi për trafikun e arabëve/ 4 të arrestuar në Vlorë, strehuan 21 egjiptianë dhe ndihmuan shumë tjerë për të kaluar kufirin
05/06/2020 10:16
Trafiku i arabëve/ Policia ndalon 2 persona, 6 të tjerë në kërkim
05/06/2020 09:43
Meta në natyrë në Ditën Ndërkombëtare të Mjedisit: Mos lejoni që betoni të zhdukë hapësirat dhe kurorat e gjelbërta të qyteteve
05/06/2020 09:14
Kurbin/ Qarkullonte me armë zjarri me vete, vihet në pranga 35-vjeçari
05/06/2020 09:02