Shpërthimi me eksploziv në Tiranë, policia identifikon autorin e dyshuar
01/03/2019 09:21
Kërkohej prej një viti nga Britania, arrestohet 23-vjeçari i akuzuar për vrasje
01/03/2019 08:48
Tiranë, shpërthim me eksploziv. Lënda plasëse, te dera e jashtme e një apartamenti
28/02/2019 21:35
Aksident i rëndë afër Gjirit të Lalzit, një i vdekur dhe 3 të plagosur
28/02/2019 16:43
Vrau gjyshin për parà, policia arreston nipin 17-vjeçar
28/02/2019 11:54
Vdes nëna dhe foshnja. Kishte lindur binjakë, u sëmur me grip
28/02/2019 11:02
Vlorë, nipi vret gjyshin për shkaqe ende të paqarta
28/02/2019 08:44
Atentat inspektorëve të Lezhës. Qëllohen me armë nga një mjet në levizje
27/02/2019 14:44
Kapet duke kërcënuar gruan me thikë në fyt. Historia e shqiptarit vrasës “pushton” Britaninë
27/02/2019 13:55
Protesta para Parlamentit, policia procedon penalisht 8 persona
27/02/2019 11:31
Vidhnin kompaninë celulare, 9 të arrestuar në Tiranë. Dëmi i shkaktuar, plot…
27/02/2019 10:47
Merr fund pritja, dosja e Saimir Tahirit shkon në Gjykatë
27/02/2019 10:41
Tentuan të trafikonin 100 kg marijuanë, policia arreston 4 persona
27/02/2019 10:31
Panik në Lezhë, qëllohet me armë në drejtim të një automjeti ku ndodheshin…
27/02/2019 10:11
Shisnin heroinë afër gjimnazeve, arrestohen dy trafikanët
27/02/2019 08:53
Kamëz, vetëplagoset me armë gjahu 50-vjeçari
27/02/2019 08:42
Vetëplagoset me armë gjahu një 50-vjeçar në Kamëz
27/02/2019 00:06
Vrasja në Sharrë, arrestohet autori i dyshuar dhe personi që e strehonte
26/02/2019 11:57
Arrestohet shoferi i urbanit në Tiranë, drejtonte mjetin në gjendje të dehur
26/02/2019 11:30
Vlorë, shpërthim nga rrjedhja e gazit, plagoset një e moshuar
26/02/2019 10:53
Arrestohet tekniku i ashensorit në pallatin ku u plagos 24-vjeçarja
26/02/2019 09:34