U arrestuan në Tiranë, ekstradohen në Uashington dy persona
20/04/2019 09:30
Shpërndanin drogë në shkolla dhe lokale, 3 të arrestuar në Dibër
20/04/2019 09:15
Në lupë grabitësit e bankave. Analizohen grupet kriminale të ngjashme me Rinasin. Deri tani ka vetëm të dyshuar
19/04/2019 19:43
Grabitja në Rinas/ Nga hetimet vetëm të dyshuar, asnjë i identifikuar
19/04/2019 15:19
Tiranë, vetëplagoset një 50-vjeçar në shtëpi
19/04/2019 12:15
Bie nga lartësia, 60-vjeçari humb jetën rrugës për në spital
19/04/2019 10:39
Motoçikleta përplaset me kamionin, plagoset rëndë 60-vjeçari
19/04/2019 10:00
I zhvatën një shtetaseje rreth 40 mln lekë për legalizimin e banesës, arrestohen mashtruesit në Tiranë
18/04/2019 20:17
Sulmi ndaj policisë në Elbasan. Dëshmojnë 4 efektivët për ngjarjen në tregun agro-ushqimor: Nuk pamë gjë!
18/04/2019 19:53
Del para gjykatës “mbreti” i “skifterëve” shqiptarë në Londër
18/04/2019 17:32
Hetimet për grabitjen në Rinas. Prokurorët marrin në pyetje bashkëshorten e viktimës
17/04/2019 20:07
Urinoi në derën e Kryeministrisë, arrestohet nga policia
17/04/2019 17:18
Shpërndarës droge dhe nën zotërimin e një arme, arrestohet 28-vjeçari në Vlorë
17/04/2019 09:34
Arrestime për kolaudimet në Laç. Kapen 3 sekserët, në kërkim inspektori teknik
17/04/2019 08:46
Trafikonin kanabis-çokollatë, 3 të arrestuar në Tiranë
16/04/2019 18:41
Rrëzohet nga motori, ndërron jetë 50-vjeçari
16/04/2019 18:23
Hasan Ahmetaj, kreu i ri i policisë Berat
16/04/2019 15:33
Gjykata e lë në burg, ekstremisti kërcënon prokurorin: Allahu do të marrë hak. Do të paguani
16/04/2019 15:24
Maltë, kapen 91.2 kg kokainë. Dy konteinerë, destinacion Shqipërinë
15/04/2019 13:25
Dy vite në arrati për plagosje, arrestohet 23-vjeçari
15/04/2019 11:02
Dhunuan një shtetas për pronën, arrestohen dy persona
15/04/2019 10:20