Atentat në aksin rrugor Pukë-Vau i Dejës, qëllohet në drejtim të një automjeti në lëvizje
15/12/2014 00:00
Korçë, dy persona të maskuar grabisin kazinonë në qendër të qytetit
15/12/2014 00:00
Prokuroria: Rigjykimi i Dajtit, i padrejtë. Vendimi i mbështetur në një preçedent të Gjykatës Europiane
15/12/2014 00:00
Lushnje, humb jetën elektricisti, ra në kontakt me energjinë
14/12/2014 00:00
Kavajë, ish-kreu i ALUIZNI-t në gjykatë për shpërdorim detyre
14/12/2014 00:00
Vrau gruan, e detyroi të pinte fotoksinë, Prokuroria e çon në gjykatë
14/12/2014 00:00
Aksident i rëndë në Laç, 7 persona të plagosur
14/12/2014 00:00
Berat, në pranga një 17 vjeçar, iu gjetën 25 kallëpe tritoli, fishekë dhe kanabis
14/12/2014 00:00
Ekstradohet nga Italia i dënuari nga drejtësia shqiptare
13/12/2014 00:00
Detyrim paraqitje për kanosësin e kreut të Bashkisë së Korçës
13/12/2014 00:00
Han i Hotit, kapet me 1 kg heroinë 50-vjeçari
13/12/2014 00:00
Shkodër, vetvaret në hyrjen e pallati një i ri
13/12/2014 00:00
Fier, pranga transportuesit të naftës bruto
12/12/2014 00:00
Aksident në Fushë-Krujë, vdes një person; Lushnjë, drejtuesi i një mjeti pëson atak kardiak
12/12/2014 00:00
Vehbi Alimuça, sërish në gjykatë për pastrim parash. Bllokohen 1 mln USD në Hungari
12/12/2014 00:00
Prangoset kërcënuesi i kryebashkiakut të Korçës
11/12/2014 00:00
Aksident në Elbasan, makina drejtohej nga një 14-vjeçar
11/12/2014 00:00
Shtyhet seanca e parë ndaj Kostandin Xhuvanit
11/12/2014 00:00
Korçë, grinden për pronën, plagos kushëririn
11/12/2014 00:00
Fushë Krujë, përfshihen nga flakët dy makina në një pikë karburanti
11/12/2014 00:00
Aksident rrugor në Berat, dy të plagosur, mes tyre edhe një 2-vjeçar
10/12/2014 00:00