Durrës, “arrest me burg” ish-krerëve të portit; 230 mln lekë abuzim
07/03/2015 00:00
Durrës, sherr mes të rinjsh, plagoset 17-vjeçari
07/03/2015 00:00
Gjirokastër, sekuestrohen 40 kg hashash
06/03/2015 00:00
Tiranë, tritol në qepenin e një dyqani, çaktivizohet
06/03/2015 00:00
“Doshi”, arrest me burg për Durim Bamin
06/03/2015 00:00
Çështja “Doshi”, profilet e 4 prokurorëve të Krimeve të Rënda. Dosje të forta të krimit dhe politikës
06/03/2015 00:00
Vlorë, pranga pronarit të një anijeje për kontrabandë nafte
05/03/2015 00:00
Bulqizë, arrestohen 5 persona të dyshuar për tentativë grabitjeje
05/03/2015 00:00
Gjirokastër, arrestohen 3 persona, në kërkim 2 të tjerë
04/03/2015 00:00
“Arrest me burg” për Engjëll Hodajn, autori i vrasjes në fshatin Roms të Mallakastrës
04/03/2015 00:00
Prokuroria mban në arrest Durim Bamin: Me rëndësi për hetimin
04/03/2015 00:00
Tiranë, shpërthim eksplozivi pranë stadiumit “Dinamo”, një i plagosur
04/03/2015 00:00
Fushë Krujë, tritol automjetit të parkuar, s’ka të lënduar
03/03/2015 00:00
Ndalohet dëshmitari i pretenduar i videos, Durim Bani
03/03/2015 00:00
Tiranë, grabitet me armë xhiroja e një marketi në Laknas
03/03/2015 00:00
Arrestohen 4 persona, dyshohen për 5 vjedhje
02/03/2015 00:00
Berat, trafikonin të mitur, në pranga 2 persona
02/03/2015 00:00
Një i vrarë dhe një i plagosur në Mallakastër. Vetëdorëzohet autori
01/03/2015 00:00
Fier, nisen për gjykim 5 ish-zyrtarë të ALUIZNI-t
01/03/2015 00:00
Tiranë, rrëmbehet 27-vjeçarja me nënshtetësi gjermane, arrestohet autori
01/03/2015 00:00
Shkodër, arrestohet i kërkuari nga Interpol Roma
28/02/2015 00:00