Marrëdhënie me të mitur, në kërkim 19-vjeçari
06/01/2015 00:00
Policia zbardh vrasjen: Viktima do ekzekutonte katër persona
06/01/2015 00:00
Shkodër, djali plagos me thikë babanë
06/01/2015 00:00
Dhunoi bashkëshorten shtatzënë, arrestohet 37-vjeçari
05/01/2015 00:00
Shkodër, pranga autorit të plagosjes së trefishtë
05/01/2015 00:00
Një i vrarë dhe 3 të plagosur në dy atentate,mes tyre edhe Emiljano Shullazi
05/01/2015 00:00
Vdes nga infarkti gjatë meshës prifti i Katedrales së Rrëshenit
05/01/2015 00:00
Qëlloi me armë në drejtim të një banese në Kavajë, arrestohet 32-vjeçari
05/01/2015 00:00
Bllokimi i aksit Pogradec-Qafë Thanë, arrestohen përfaqësuesit e mirëmbajtes
04/01/2015 00:00
Londër, arrestohet banda shqiptare e pastrimit të parave
04/01/2015 00:00
Lezhë, 4 automjete përfshihen në një aksident, 3 të plagosur
04/01/2015 00:00
Një adoleshente shqiptare mes viktimave të “Norman Atlantic”
03/01/2015 00:00
Vlorë, vriten me armë zjarri dy të rinj, arrestohet autori
02/01/2015 00:00
Kuçovë, asfiksohen nga gazi, tre të vdekur, një në gjendje të rëndë
02/01/2015 00:00
Incidentet e para të vitit 2015: aksident në Livadhja, vetëvaret i paraburgosuri
01/01/2015 00:00
Aksidenti te “Kopshtit Botanik”, ndalohen 3 drejtues të një kompanie
31/12/2014 00:00
Zhduken dy peshkatarë, gjendet trupi i njerit, kërkohet për të dytin
31/12/2014 00:00
Vriten dy marinarë shqiptarë, këputet kavo e rimorkiatorit “Iliria”
30/12/2014 00:00
Të shpëtuarit mbërrijnë në Greqi
30/12/2014 00:00
Incidenti i ‘Norman Atlantic’, ekspertët flasin në “Pasdite”
30/12/2014 00:00
Plumba për fejesën e prishur, 3 të plagosur
30/12/2014 00:00