Sot dita e familjes/ Familja shqiptare përballet me shumë probleme
15/05/2020 19:38
Baret e restorantet bëhen gati/ Gjirokastër, dezinfektim dhe distancë për tu hapur të hënën
15/05/2020 19:28
“Minatorja” 70-vjeçare/ Çdo ditë punon mbi pirgjet e kromit
14/05/2020 20:08
Mbetjet hidhen në lumë/ Mbetjet e Rrogozhinës, nga landfill ilegal përfundonin në det
14/05/2020 19:48
Plazhi pas koronavirusit/ Pasiguri për zhvendosjet pas karantinës
14/05/2020 19:41
Izolimi, pasoja tek fëmijët/ Pediatrit: Lajm i mirë rihapja e kopshteve dhe çerdheve
14/05/2020 19:27
Ngacmonte seksualisht vajzën/ Arrestohet babai, 18 vjeçarja i kishte regjistruar bisedat me telefon
14/05/2020 00:25
Pasojat e pandemisë në bujqësi/ Fermerët ankohen për çmimin e qepës dhe patates
13/05/2020 20:21
Kanabisi mjekësor/ Dr. Zihni Sula: Alternativë e guximshme, por shumë kujdes
13/05/2020 19:59
Miqtë e botës së egër/ Nisma për të vëzhguar shpendët në Gjirokastër
13/05/2020 16:38
Sindroma e Kavasakit/ Ka prekur dhjetëra fëmijë në SHBA, disa prej tyre janë edhe me Covid-19
12/05/2020 20:33
Infermieret heroina, në ballë të luftës në spitalin Covid- 19
12/05/2020 19:56
Pensionistët italianë në Vlorë/ Prej 3 muajsh çifti nga Bergamo jeton buzë detit: Na dhemb shpirti për Italinë
12/05/2020 19:46
Shembjet në Kamëz/ Inertet mbeten aty, bashkia do të bëjë tender për heqjen e tyre
12/05/2020 19:28
Çifti australian po e kalon izolimin nga pandemia, në Shqipëri
09/05/2020 12:31
Nuk ka aheng në dasma/ Çiftet që kanë prerë ditën do të shkëmbejnë vetëm unazat
08/05/2020 19:38
Polici 55-vjeç në “pension”/ Kush ka 30 vite punë përfiton gjysmë page deri sa të mbushë moshën
08/05/2020 19:34
Niko i gazetave/ Gazetashitësi i Lezhës, prej 25 vjetësh në rrugë. Tani shet dhe maska
07/05/2020 20:15
Turizëm mes inertesh/ Durrës, atje ku po shkatërrohen godinat e dëmtuara nga tërmeti
07/05/2020 19:57
Kurbin, plagosen me armë zjarri nip dhe dajë
05/05/2020 23:44
Një arbitër rrobaqepës/ Në ditë pandemie qep maska me emblemat e ekipeve të futbollit
04/05/2020 20:05