Tiranë, kamioni aksidenton për vdekje këmbësorin
09/10/2018 14:48
Sulmuan shqiptarët në Novi Sad, pranga 4 serbëve
09/10/2018 14:25
Lihet në fuqi masa e sigurisë për Alizotin dhe Olldashin
09/10/2018 13:30
Konkluzionet e mbrojtjes së Shullazit, policët me jelekë antiplumb
09/10/2018 09:08
Kanos një vajzë me publikim fotosh, arrestohet 21-vjeçari
09/10/2018 08:49
Me pistoletë lodër synon të grabisë argjendarinë, neutralizohet nga punonjëset
08/10/2018 22:18
Open/ Si nisi sherri dhe kush qëlloi i pari, dëshmia e pronarit të dyqanit në Bllok
08/10/2018 22:07
Open/ Si u largua Ervis Martinaj nga vendngjarja drejt spitalit me taksi – VIDEO
08/10/2018 21:51
Open/ Avokati i Martinajt: Elvana Gjata nuk ishte arsyeja e sherrit. Asnjë konflikt me Ervin Matën
08/10/2018 21:34
Open/ Ngjarja në Bllok, në xhepin e viktimës u gjetën medikamente, vuante nga një sëmundje e rëndë
08/10/2018 21:24
Open/ Ekskluzive: Pamje nga dyqani i parfumeve ku ndodhi ngjarja e Bllokut
08/10/2018 21:16
Plagosen me armë dy të rinj në Cërrik
08/10/2018 20:06
Vrasja në bllok. Gjykata lë 45 ditë në burg Geldo Hotin
08/10/2018 15:01
Fushë Krujë, shpërthim eksplozivi ndaj të afërmve të Xhisielës
08/10/2018 08:41
Aksident i rëndë në Surrel, makina bie në greminë, një i vdekur, dy të plagosur
07/10/2018 20:04
Sherr mes shoferëve në Ersekë, një i plagosur me thikë
07/10/2018 18:14
Makina përplas këmbësorin në aksin Elbasan-Peqin, në gjendje të rëndë 79-vjeçari
07/10/2018 16:14
“Babalja”, mes azilit dhe arrestit
07/10/2018 15:05
Vrasja në ish-Bllok, jepet masa e sigurisë për dy të arrestuarit
07/10/2018 14:19
Atentati në ish-Bllok, Martinajt dhe Hatos do t’i komunikohet masa e sigurisë në spital
07/10/2018 10:54
Dibër, arrestohet shoferi i furgonit që rrahu nxënësin
06/10/2018 21:11