Fier, makina përfshihet nga flakët
14/07/2019 18:35
Kërkonin favore seksuale dhe para përmes shantazhit, arrestohen
13/07/2019 13:41
Vodhi 280 milionë lekë, arrestohet bankieri i shpallur në kërkim
13/07/2019 13:01
“Lugina 2” arreston dy vëllezër, në kërkim i treti
13/07/2019 11:49
Ushtronte dhunë ndaj gruas, arrestohet edhe për armëmbajtje pa leje
13/07/2019 09:23
Makina përplaset me kamionin, 34 vjeçari në gjendje të rëndë
13/07/2019 05:50
Fiks Fare/ Qytetarit i thyejnë gishtërinjtë, Policia e Vlorës nuk i pranon kallëzimin: Ik zgjidhe vetë!
12/07/2019 20:40
Fiks Fare/ Skandali me matjen e audiencës, kompanitë fantazmë sfidojnë gjykatën!
11/07/2019 20:44
Nëna braktis vajzën e dhunuar, kërcënon Fiks Fare: Duam florinjtë
11/07/2019 20:30
Vajza që u abuzua nga babai/ Avokati: Komunikata e policisë e gabuar, të arrestohej edhe nëna
11/07/2019 19:41
Fiks Fare/ Degradimi spitaleve, mungon tetanosi, shiten në fshehtësi ato për përdorim spitalor
10/07/2019 20:45
Babai mostër abuzonte me të bijën/ Vajza e denoncon në Fiks Fare pas 3 vitesh dhunim, policia e arreston
10/07/2019 00:42
Shtohen denoncimet ndaj dhunës/ Në 2018, çdo ditë 12 raste të dhunës në familje
09/07/2019 19:45
Vritet në banesë emigranti/ Korcë, 57 vjecari ishte kthyer para pak kohësh nga SHBA
09/07/2019 01:58
Turisti boshnjak vdes në Durrës/ Pëson atak kardiak sapo hyn në det
08/07/2019 15:17
Vrasja në Kavajë, Gjykata lë në burg personat e përfshirë në ngjarje
08/07/2019 15:03
Hektor Mahmutaj, shqiptari më i kërkuar në Angli – FOTO
08/07/2019 14:44
Aksident në aksin Lezhë-Shëngjin, plagosen 7 persona
07/07/2019 16:43
Përplasja në Kavajë/ Vritet kalimtari dhe plagosen 5 të tjerë
05/07/2019 03:12
“10 mijë euro shpërblim, kush tregon për grabitësit e Rinasit” – FOTO
03/07/2019 15:29
Makina përplas motoçikletën, vdes 27 vjeçari
02/07/2019 23:40