Ekonomia europiane po merr goditje nga të gjitha anët
26/10/2018 20:22
Bombat ndaj CNN e demokratëve, rastet e tjera të dhunës politike në SHBA
25/10/2018 15:21
Kostoja e ëndrrës amerikane
24/10/2018 16:16
“Lutuni të mos e fitoni lotarinë”
23/10/2018 13:14
Oruelli kishte të drejtë: “Fjala e lirë është e rëndësishme, por nuk mjafton.”
22/10/2018 11:28
Italia mund të fundosë Europën?
20/10/2018 22:10
Dhjetëvjeçari me femrat më të bukura
19/10/2018 22:28
Maldivet, parajsa në tokë që eksporton terroristë islamikë
19/10/2018 19:16
Trashëgimia e Donald Trump
18/10/2018 13:12
Merkelit mund t’i ketë ardhur koha të ikë
17/10/2018 12:51
Si ta bëjmë realitet javën me katër ditë punë
16/10/2018 14:50
Koment: Tërmeti në Bavari
15/10/2018 12:34
“Kanye West ka nevojë për përkujdesje, jo për kamera”
15/10/2018 10:04
“Isha skllave seksi, dhe historia ime është arma më e mirë që kam”
13/10/2018 13:17
Spiunazhi amerikan dhe prapaskenat diplomatike demaskojnë ndërhyrjen ruse në Maqedoni
12/10/2018 21:58
Londra, parajsë për pastrimin e parave
12/10/2018 15:50
Princi totalitar, miku i dyshimtë i Trump në Lindjen e Mesme
11/10/2018 09:51
Plani për të përçarë Europën po i kthehet Putinit në fytyrë
10/10/2018 10:28
Analiza/ “Pse ju turr turma Elvana Gjatës, modeli i të fortit që e adhurojnë të gjithë dhe nevoja për të ekzorcizuar të keqen”
09/10/2018 17:41
San Francisko, karshi zyrave të Twitter e Uber, ndodhet lagjja më e pistë
09/10/2018 11:42
Presidenti me rekordin më të madh të skandaleve
09/10/2018 11:03