Farka, rrugë të re që e lidh me zonën urbane
06/12/2016 00:00
Dërgohen drejt Francës 160 tonë përbërës napalmi
06/12/2016 00:00
“Arrest me burg” për vrasësin e bashkëshortes në Fier
06/12/2016 00:00
Fëmijët e dhunuar, gjyshet: Erdhën të rrahur e të trembur
06/12/2016 00:00
Çela: Nismë ligjore për sanksione ndaj firmave private
06/12/2016 00:00
E përplas furgoni teksa lëvizte me biçikletë, ndërron jetë
06/12/2016 00:00
Homazhe për Andrea Stefanin
06/12/2016 00:00
“Nënkalimi”, pranga 21-vjeçarit me 20 kg kanabis
06/12/2016 00:00
Ngjarjet në Korçë e Fier, KSHH: Në 2 rastet nuk u zbatua ligji
06/12/2016 00:00
Kavajë, vetëvritet 54-vjeçari
06/12/2016 00:00
Aksidentohet 45-vjeçari në aksin Shkodër-Koplik, lëvizte me biçikletë
06/12/2016 00:00
Dhuna, 11 denoncime në ditë. Çdo vit 2.100 gra me urdhër mbrojtjeje
06/12/2016 00:00
Ekskluzive / “Balili”, grekët dorëzojnë 10 mijë faqe
06/12/2016 00:00
Tiranë, gjendet i vdekur një person në zonën e Brrylit
06/12/2016 00:00
Rritja pagash edhe për ushtarakët
06/12/2016 00:00
Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plagoset 20-vjeçari
06/12/2016 00:00
Tentoi të vriste babanë e tij, arrestohet 28-vjeçari në Korçë
06/12/2016 00:00
Përleshje me mjete të forta, një i vdekur në Kavajë
06/12/2016 00:00
NATO dhe Shqipëria, Bushati flet për Kosovën, Trump dhe Rusinë
06/12/2016 00:00
Partizani-Kukësi, 220 forca policie për sigurinë e ndeshjes
06/12/2016 00:00
Bashkia e Tiranës ndez dritat e pemës së festave të fundvitit
06/12/2016 00:00