Shtypet me ‘Rrul’ teksa shtronin rrugën, ndërron jetë 18-vjeçari në Fier
16/10/2019 17:31
Tiranë/ Konferenca rajonale për fuqizimin e edukimit seksual, brenda dhe jashtë shkolle
16/10/2019 17:30
100 shqiptarë riatdhesohen, nuk u pranuan në Francë, Belgjikë dhe Gjermani
16/10/2019 16:26
Kapja e Tesilvan Basho/ Lleshaj: Vullneti politik për luftën kundër krimit, është i paepur
16/10/2019 15:52
Korçë/ Vidhen dy banesa
16/10/2019 15:47
Gra dhe fëmijë nga Kosova të luftëtarëve të ISIS arratisen nga kampet siriane
16/10/2019 15:35
Thirrja e një 14 vjeçare shqiptare e mbetur në kampet e luftës në Siri: Po Shqipëria, çfarë po bën për ne
16/10/2019 15:31
Lirohen 10 protestuesit/ Edhe për Klevis Balliun, detyrim paraqitje
16/10/2019 15:15
Kush është Tesilvan Basho, vrau çiftin e të fejuarve dhe skema e arratisjes si në filma nga burgu
16/10/2019 15:02
Shpërblimet, reagojnë pensionistët: Do shtrëngohemi vetëm me pensionet që kemi
16/10/2019 15:01
Pensionistët pa shpërblim/ 60 milionë euro më pak se plani
16/10/2019 15:00
Ushtronte aktivitetin e lojërave të fatit, procedohet penalisht 49-vjeçari
16/10/2019 14:23
Tirana përzgjidhet si histori suksesi në Samitin e UNICEF-it
16/10/2019 14:12
Vrau 2 gra, tre vite më parë u arratis nga burgu italian/ Arrestohet 38-vjeçari i rrezikshëm në Selenicë
16/10/2019 13:53
I sapodekretuar nga Meta, Besnik Muçi ka probleme para vetting-ut
16/10/2019 13:15
Shkatërrohen banesat në Shkozë, do ndërtohet rruga
16/10/2019 12:32
Gjyqi për protestën e “Astirit”/ Në gjykatë del sot edhe ish deputeti Klevis Balliu
16/10/2019 12:30
Pylli i Sodës, kosh mbeturinash/ Pas sezonit veror, pushuesit lënë pas ndotjen e madhe
16/10/2019 12:23
Nis pastrimi i Osumit/ Lumi shkak për përmbytje sa herë pa reshje
16/10/2019 12:21
Aksident në aksin rrugor Korçë-Dishnicë, një i plagosur
16/10/2019 12:11
Ekskluzive/ Mashtrimi me TVSH, Prokuroria kërkon se kush vodhi 30 milionë euro taksa
16/10/2019 12:07