“Ti Raporton”/ Fabrika e bakrit ndot lumin në Fushë-Arrëz, banorët filmojnë peshqit e ngordhur (VIDEO)
08/08/2020 19:00
Aksident te kthesa e Kamzës/ Makina përplas 52-vjeçarin që po qarkullonte me biçikletë
08/08/2020 18:11
Kërkime në Shkumbin për thikën me të cilën u vra Regis Runaj, RENEA gjen edhe 2 armë zjarri
08/08/2020 16:55
Koronavirusi, rritja e bilancit/ Ministria e Shëndetësisë: Respektoni masat antiCovid
08/08/2020 16:46
Koronavirusi në Shqipëri/ 124 raste të reja, 4 humbje jete dhe 41 të shëruar në 24 orët e fundit
08/08/2020 16:35
Dhunë në familje, drogë dhe vjedhje/ Arrestime në Tiranë, ndalohet një person në kërkim kombëtar
08/08/2020 16:29
Si fitoi Shkëlzeni 150.000 euro/ Ndërmjetës për të shitur tokë në Porto Romano biznesmenit të gazit
08/08/2020 15:39
Zgjerimi i Elbasan-Qafë Thanë/ Nis studimi për të ndërtuar korsinë e tretë
08/08/2020 15:28
Italiani që pret turistët në Vlorë/ Larg Milanos, Paolo realizon ëndrrën e fëmijërisë
08/08/2020 15:24
Zhduket 14-vjecarja në Vlorë/ I ati tregon se vajza u largua vetë nga shtëpia tre ditë më parë
08/08/2020 15:21
100 plumba, hotelit në Pogradec/ Pronari: Atentatorët qëlluan makinat. Në shënjestër djali im
08/08/2020 15:16
Gripi do rëndojë pandeminë/ Pipero e shikon problemin tek neglizhenca e të rinjve
08/08/2020 15:13
Dhunohen 3 policë në Himarë, ndërhynë për të parandaluar sherrin mes vëllezërve dhe fqinjit
08/08/2020 14:52
Situata nga pandemia, Këshilli Europian iu hap derën udhëtarëve nga disa vende
08/08/2020 14:34
Emrat/ Zbardhen vrasjet në Elbasan, arrestohen dy të tjerë për ekzekutimin e Emiljano Ramazanit dhe Regis Runaj (Detajet)
08/08/2020 13:16
Avari në rrjet, një pjesë e zonës në Drimadhes mbetet pa energji elektrike
08/08/2020 12:46
Vendimi i Kushtetueses/ Rrëzohet kërkesa e Marjan Rrokut
08/08/2020 12:38
Aksident në Tiranë/ Mjeti përplas këmbësorin, dërgohet me urgjencë në spital
08/08/2020 12:00
Pëson arrest kardiak pasi del nga uji, ndërron jetë pushuesi 64-vjeçar në Durrës
08/08/2020 11:31
Me kallashnikov në dorë dhe maskë, momenti i sulmit te hoteli në Tushemisht – Foto
08/08/2020 11:19
E rëndë/ Gjendet trupi i pajetë i një 48-vjeçare në lumin e Vjosës
08/08/2020 11:08