Dokumente false për jashtë shtetit, arrest me burg për pesë persona
05/05/2015 00:00
Rezultatet e analizave të qumështit të Marinzës, brenda 3-5 ditësh
05/05/2015 00:00
Laç, transportonte armë me biçikletë; pranga 42-vjeçarit
05/05/2015 00:00
Ambasadori Gaiani viziton Burrelin dhe Bulqizën
05/05/2015 00:00
Vendet e Ballkanit, plan të njësuar për ndalimin e azilantëve
05/05/2015 00:00
Vlorë, arrestohet 72-vjeçari, kultivonte kanabis
05/05/2015 00:00
Durrës, akuza ndaj Ujësjellës-Kanalizimeve për kontratat kolektive të punës
05/05/2015 00:00
Subvencionet në bujqësi, Rama: Cikli i mbyllur i prodhimit, rilindje e fshatit
05/05/2015 00:00
Dosja “Frroku”, Llalla në Bruksel. Didi merret në pyetje mbi kërkesën e autoriteteve belge
05/05/2015 00:00
Shfryhet “bomba” Doshi-Frroku, vetëm akuzë për “kallëzim të rremë”
04/05/2015 00:00
Avokati i Popullit reagon për dhunën në Kukës: E papranueshme!
04/05/2015 00:00
Grabitjet e taksistëve
04/05/2015 00:00
Reforma në drejtësi nis nga korrupsioni. Në 20 vjet, vetëm 2 gjyqtarë të dënuar
04/05/2015 00:00
Gjendet i vrarë me armë zjarri 45-vjeçari
04/05/2015 00:00
Të ruash rrënjët shqiptare
04/05/2015 00:00
Vlorë, policia asgjëson 380 rrënjë bime hashashi
04/05/2015 00:00
Policia sqaron përleshjen në Kukës: Protestuesit u përpoqën t’i marrin armën efektivit
04/05/2015 00:00
Nishani shpall listën e gjyqtarëve. Tjetër betejë me shumicën?
04/05/2015 00:00
Padia e Ramës për shpifje, Gjykata e Lartë rrëzon kërkesat e Palokës
04/05/2015 00:00
Kapen 30 klandestinë në afërsi të Kakavijës
04/05/2015 00:00
Avokatët e Doshit: Do të paraqesim kërkesa për hetime të rëndësishme
04/05/2015 00:00