Elbasan/ Aksidentoi këmbësorin për vdekje, në kërkim 20-vjeçari
06/08/2020 09:37
“Kush jeni ju more palaço ordinerë që thoni virusi s’ekziston?”/ Mjekja: Shohim përditë skanera të mushkërisë copë-copë
06/08/2020 09:23
Vrasja në Gjirokastër/ Arrestohet autori, 50 forca policore 6 orë në kërkim të tij
06/08/2020 09:14
Ekzekutimi i Abdulla Budllës/ Arrestohen dy vëllezërit, çfarë iu gjeti policia
06/08/2020 09:05
Sërish mot i paqëndrueshëm, njihuni me parashikimin e motit
06/08/2020 07:46
“Pandemia goditi rëndë ekonominë”/ Këshilli Mbikëqyrës i BSh vendosi të lerë të pandryshuar normën e interesit
05/08/2020 19:44
Covid-19, Ministria pranon shifrat/ Më shumë shtrime në dy spitalet se raportimet zyrtare
05/08/2020 19:38
6 viktima dhe 139 raste të reja/ Tirana mbetet vatra kryesore me numrin më të madh të infektimeve ditore
05/08/2020 19:36
Moti i keq, normalizohet situata e energjisë elektrike pas 12 orësh në Dhërmi
05/08/2020 19:18
Nuk zbatuan masat për Covid-19, ISHSH gjobit 3 biznese, pezullon aktivitetin e një tjetri
05/08/2020 19:08
“Janë djegur 140 ha shkurre e pyje”/ Ministria e Mbrojtjes: Shuhen vatrat e zjarreve në të gjithë vendin
05/08/2020 18:03
“Qeveria nuk ka strategji”/ Covid-19, PD denoncon: Që nga fillimi i korrikut, kemi numrin më të lartë të vdekjeve
05/08/2020 17:55
Emri/ Gjendet i pajetë në kamionçinën e tij një 57-vjeçar, dyshohet se autori …
05/08/2020 17:19
Kishin dal në det për peshkim, por i zë stuhia/ Roja bregdetare shpëton tre të rinj në Borsh
05/08/2020 17:15
Makina përplas këmbësorin në Lezhë, dërgohet me urgjencë drejt Traumës
05/08/2020 17:06
Aksi Poliçan-Suhe/ Gjendet i pajetë një 57-vjeçar, dyshimet e para
05/08/2020 16:58
A do kthehen fëmijët në shkollë? Diskutohen tre variante, por jo rikthim 100 % në klasa
05/08/2020 16:28
Covid-19 në vend/ Ministria e Shëndetësisë: 139 raste të reja dhe 6 humbje jete në 24 orë
05/08/2020 16:14
Aksident në Kashar, përplasen dy makina/ Ambulanca transporton një të lënduar
05/08/2020 15:51
Me dokumenta në dorë/ Avokati i Ylli Ndroqit: Vendimi i gjykatës për sekuestrim i nxituar, do e apelojmë!
05/08/2020 15:30
Pronat e Shkëlzenit në Gërdec/ Bleu me 1.8 milion euro, kompaninë me 5.4 milionë euro borxhe
05/08/2020 15:13