Milot/ “Skifterat” paraqiten si shokët e djalit, futen në shtëpi dhe vjedhin kasafortën
20/11/2019 09:03
Ekstradohen drejt Italisë tre shqiptarë, të kërkuar nga drejtësia italiane (video)
20/11/2019 08:40
Temperatura të ulëta dhe reshje shiu pasdite, njihuni me parashikimin e motit për sot
20/11/2019 07:50
Mali i Zi e gjobiti për ngritjen e flamurit shqiptar, e pabesueshme ajo që bën shoqata Bjeshkatarëve “Rumia”
20/11/2019 07:40
Po transportonte 107 kg kanabis, arrestohet shqiptari në Greqi
20/11/2019 07:31
Top Story/ Vdekja që tronditi Bllokun në kohën e komunizmit
19/11/2019 21:34
Top Story/ Udhëheqësit që banonin në Bllok, kush jetonte tek vilat luksoze
19/11/2019 21:27
Top Story/ Cilat ishin privilegjet ekskluzive për banorët e Bllokut?!
19/11/2019 21:19
Top Story/ Si ishte zona e Bllokut dikur, nga mercedes-at e zinj e deri tek banorët e “mistershëm”!
19/11/2019 21:15
Korçë/ Administratori i firmos refuzimin e ndërtimit të shtëpisë, familja jeton në çadër
19/11/2019 20:38
“Të thyej dhëmbët!” Rumunja rrëfen tmerrin e përjetuar nga burri shqiptar, që e përdhunonte dhe rrihte
19/11/2019 19:52
KED 2020 në rrezik! Gjykata e Lartë s’ka më anëtar tjetër nëse ndaj Dvoranit ka ndjekje penale
19/11/2019 19:43
Dita e burrave! Festohet në 80 vende të botës, por shqiptarët nuk e njohin
19/11/2019 19:30
Furgoni përplas këmbësoren në Krujë, humb jetën 65-vjeçarja
19/11/2019 18:22
Tiranë/ Arrestohet 20 vjeçari që qëlloi me armë zjarri në drejtim të automjetit të xhaxhait të tij
19/11/2019 17:42
Për një gjyqësor të përgjegjshëm! Lufta kundër korrupsionit, Ambasada Amerikane dërgoi 8 gazetarë shqiptarë në SHBA
19/11/2019 17:34
Ja zonat që do të mbeten pa drita më 20 dhe 21 nëntor në Tiranë
19/11/2019 17:01
SHBA: Ballkanit i duhet bashkëpunimi mes politikës dhe fesë
19/11/2019 16:44
Katica Janeva lirohet nga paraburgimi
19/11/2019 16:38
Gara për kryeprokuror, Arta Marku kërkesë për informacion për mënyrën e vlerësimit
19/11/2019 16:14
Lezhë/ Arrestohet 32-vjeçari i kërkuar për drogë
19/11/2019 15:41