Skandali në Fiks Fare/Abuzime seksuale në shtëpinë e fëmijës, reagojnë më në fund institucionet
02/10/2019 20:40
Fiks Fare/ AKU me laboratorë të paakredituar, zgjidhja laboratori Noval
02/10/2019 20:30
Tragjedi në Tiranë/ Hidhet nga kati i pestë, ndërron jetë gruaja
02/10/2019 19:12
Mbollën 1 milion paund hashash në Angli/ Ja emrat e 7 shqiptarëve të arrestuar
02/10/2019 07:15
Trafikonin shqiptarët në Angli, arrestohet 15 persona në Angli, Belgjikë dhe Gjermani
01/10/2019 07:32
Treni i përplas motoçikletën, 1 i plagosur
29/09/2019 16:45
Kapen 137 kg kokainë/ Kurthi në portin e Durrësit, arrestohen dy persona
28/09/2019 08:00
Fiks Fare/ 11 vjeçarin e zë porta e shkollës poshtë, shkolla e mohon si nxënës
26/09/2019 20:42
Tiranë, plagoset me armë zjarri 24 vjeçari
26/09/2019 00:39
Në Kamëz ka rrezik të shtuar për përmbytje nga shiu
23/09/2019 23:37
Stresi i pas tërmetit/ Mjekët: Kujdes me fëmijët, janë më të ndjeshmit
23/09/2019 19:43
Atentat bandës së Hakajve, vritet Shpresa Basha, plagoset Mariglen Haka
22/09/2019 00:58
E tmerrshme/ Tërmeti i fuqishëm shkund Shqipërinë
21/09/2019 16:25
Nisma në çdo shkollë të Tiranës me moton, “Merr bukën me vete”
21/09/2019 12:17
Aksident fatal, vdes një 30 vjeçar
20/09/2019 08:50
Tahiri nuk shkon në burg, ‘liri’ me kusht/ 5 vite burg i konvertohet me 3 vite shërbim prove
20/09/2019 00:31
Sherr në Shkodër, i riu plagoset me thikë
19/09/2019 21:33
Skandali në Fiks Fare/ Avokati bllokon vendimin e Gjykatës për pallatin 13 katësh, të ndërtuar me dokumente false
19/09/2019 20:40
Makina përplas çiklistin, vdes 16 vjeçari
18/09/2019 23:30
Fiks Fare/ Nxënësit e shkollës “Pjetër Budi”, mësim italishteje me detyrim
18/09/2019 20:40
E rëndë/ I moshuari abuzon sekualisht me të sëmurën mendore, Prokuroria zbut akuzën
17/09/2019 20:24