Fiks Fare/ Largojnë kryetarin e fshatit me votim të fshehtë, emërojnë emigrantin në Greqi
15/11/2019 20:40
Aksident i rëndë në Mirditë, humb jetën këmbësori
15/11/2019 19:06
Fier/ Gjendet e varur në kasollen e bagëtive 57-vjeçarja
13/11/2019 19:15
Gjendet e vdekur regjisorja shqiptare, detajet e para
13/11/2019 12:14
Fiks Fare/ “Përgjaken” rrugët nga aksidentet, BE: Faji i rrugëve, ndërhyni!
12/11/2019 20:40
Helmoi vjehrrën, 32 vite burg për Marjana Çmetën
12/11/2019 12:16
FOTOT/ Prishen ndërtimet e kompensuara te Astiri, përfundon bllokimi 2 vjeçar i Unazës
12/11/2019 08:13
Foto/ Te Astiri, gaz lotsjellës dhe arrestime të banorëve protestues. Fadromat nisin punën
12/11/2019 07:36
Fiks Fare/ Mësuesit përcaktojnë librarinë ku nxënësit duhet të blejnë mjetet mësimore
07/11/2019 20:40
Skandali në Fiks Fare/ Fëmijë, emigrantë, të vdekur dhe të burgosur firmosin pro ndërtimit të HEC-it!
06/11/2019 20:40
Gabimet e Aluiznit Sarandë lënë pa pronë qytetarin, e gëzon tjetri
05/11/2019 20:40
Skandali në Fiks Fare/ Me 20 euro nën dorë, kalon pikën kufitare drejt vendeve të BE-së
04/11/2019 20:40
I dyshuar për atentatin ndaj prokurorit, një 40 vjeçar nga Kruja
04/11/2019 17:58
Makina përplas fugonin, plagosen pasagjerët
03/11/2019 19:01
Video/ Makina përplaset me bordurën në autostradën Tiranë-Durrës, ka të plagosur
03/11/2019 18:38
Hetimet për atentatin e prokurorit/ Pritet të merret në pyetje “Rrumi i Sukthit”
03/11/2019 16:12
I fshehur në vendet intime, ja si futet hashashi në burg
03/11/2019 15:58
Përplaset me makinën teksa udhëtonte me biçikletë, 60 vjeçari përfundon në spital
03/11/2019 15:26
Kosovë, grabiten paratë në kishën serbe
02/11/2019 11:55
Aksident i rëndë/ Humb drejtimin e mjetit nga përdorimi i celularit, vdes 30 vjeçari
01/11/2019 07:54
Kosovë, operacioni “Tetori 2019” mbyll 10 lokale
31/10/2019 11:23