U vranë vlla e motër në Rrëshen, reagon Dom Gjergj Meta: Kemi rënë shumë poshtë moralisht si shoqëri
26/02/2020 08:05
Rikthehen reshjet, njihuni me parashikimin e motit për sot
26/02/2020 07:52
Emri/ Ky është personi i vrarë në Mirditë, viktimë edhe motra e tij
25/02/2020 21:25
Subvencionet/ Fermerët “maratonomakë”, parimi “Kush vjen i pari, renditet i pari” e lë blegtorin pa para
25/02/2020 21:16
Mirditë/ Ish-bashkëshorti vret 33-vjeçaren dhe vëllanë e saj pas prishjes së martesës (Emrat)
25/02/2020 20:58
Koronavirusi/ Testohen 13 raste në Shqipëri, vjen reagimi zyrtar nga Ministria e Shëndetësisë
25/02/2020 20:38
Tiranë/ Erdhi me probleme të rënda në rrugët e frymëmarrjes, ndërron jetë në QSUT 45-vjeçari
25/02/2020 20:28
Qeth gruan që mos e braktisë/ Përfundon në burg bashkëshorti dhunues
25/02/2020 20:27
Mbrojtje ndaj koronavirusit/ Si të krijosh vetë maska dhe dezinfektues
25/02/2020 19:58
Koronavirusi/ Ministria e Shëndetësisë akordon fondin 1 milion dollarë për shtimin e mjeteve mbrojtëse
25/02/2020 18:54
Berat/ 4 persona preken nga “gripi i derrit”, rezultatet erdhën pas analizave për koronavirus
25/02/2020 17:50
Njoftohet policia/ Meta merr hapin e radhës për protestën e 2 marsit: Qytetarët të kenë me vete lule mimoza
25/02/2020 17:37
Berat/ Një pacient shfaq probleme të rënda në rrugët e frymëmarrjes, niset drejt Tiranës. Priten analizat…
25/02/2020 17:25
Ulet TVSH-ja për kompanitë e makinave/ Vendimi për të nxitur hapjen e ndërmarrjeve perëndimore
25/02/2020 16:41
Hiqet TVSH-ja e rindërtimit/ Do përfitojnë 17 mijë ndërtimet e reja dhe veprat publike
25/02/2020 16:34
Ministria e Shëndetësisë jep 10 këshillat si të mbrohemi nga koronavirusi
25/02/2020 16:32
Protestë kundër ndotjes! Lezhë, mbetjet shtazore përpunohen pranë banesave
25/02/2020 16:31
Hakerat shfrytëzojnë frikën! Vjedhin të dhënat tuaja duke përdorur koronavirusin
25/02/2020 16:20