Detaje të reja, ja kush është personi që u ekzekutua sonte në Laç
30/05/2020 23:32
“Ti je i vetmi që kam në këtë jetë!”, mesazhi i nipit dhe vëllait që përlotën doktorrin hero
30/05/2020 23:19
Ekzekutimi në Laç, detajet/ 1 i vrarë dhe 1 i plagosur, ngjarja në një hotel
30/05/2020 23:02
Ekzekutohet një person me armë në Laç
30/05/2020 22:50
Voltana Ademi thyen urdhrin e Manastirliut: Kopshtet dhe çerdhet nuk do të hapen më 1 Qershor
30/05/2020 22:42
Humbi djalin në një aksident rrugor, babai denoncon korrupsionin dhe i bën apel sistemit të drejtësisë
30/05/2020 22:40
Mashtrimi SERB me historinë SHQIPTARE. Serbs steal the Albanian history – Gjurmë Shqiptare
30/05/2020 22:31
Shijak/ Të shtëna me armë pranë stadiumit, plagoset 28-vjeçari
30/05/2020 21:49
Përfundon pas katër orësh mbledhja e Këshillit Politik për Reformën Zgjedhore, asnjë marrëveshje
30/05/2020 21:28
Plazhet gati për pushuesit/ Shëngjin, përgatitjet e fundit para hapjes së sezonit
30/05/2020 20:50
Vlorë/ Vetëvaret 63-vjeçari në ballkonin e shtëpisë
30/05/2020 20:42
Mrekullia në Suedi/ 27 vjeçarja me CoVid-19 nga Vlora lind teksa ishte në koma, zgjohet pas 20 ditësh
30/05/2020 20:17
Identifikohet viktima në Vlorë, është një 17-vjeçar
30/05/2020 19:29
Detaje/ 65 vjeçari që abuzoi më të miturën në Tiranë ka qenë roje shkolle
30/05/2020 18:21
Çerdhet dhe kopshtet hapen të hënën, kryebashkiaku inspekton masat shtesë të sigurisë
30/05/2020 18:09
Tërmet me magnitudë 3.6 i shkallës rihter në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra
30/05/2020 18:05
Goditet nga ‘Skrepi’, ndërron jetë 17-vjeçari në Vlorë
30/05/2020 17:10
E kërcënonin me videon intime/ Abuzuan seksualisht me të miturën, arrestohen 4 persona në Tiranë
30/05/2020 15:51
Më shumë fitim me bimë medicinale/ Fermerët e Korçës u largohen kulturave tradicionale
30/05/2020 15:41
Covid-19 edhe në Librazhd/ Infektohet tregtari i këpucëve, furnizohej në Tiranë
30/05/2020 15:20
Mjekët futen në karantinë/ Zbrazet pavioni i sëmundjeve të brendshme, u bë vatër Covid-i
30/05/2020 15:15