Besa Shahini “pa doreza” ndaj Rektorit Koni: Është koha të zgjidhet një grua në krye të Universitetit
17/01/2020 18:30
Murrizi paralajmëron nga Top Talk: Opozita Parlamentare 0 vota reformës zgjedhore pa ndryshuar sistemin zgjedhor
16/01/2020 18:47
Murrizi sulmon ashpër PS-PD për sistemin zgjedhor. Kryemadhi ndryshon qëndrim
16/01/2020 18:40
Ish-prokurori Hajdari në Top Talk: Jo seleksion për vendorët që shkelën ligjin për ndërtimet. Administratorët e papërgjegjshëm të arrestohen
15/01/2020 19:43
Ngjela në Top Talk: Ambasadorja e re amerikane, garanci e shtuar për suksesin e reformës në drejtësi
13/01/2020 19:11
Ngjela: Ja me cilin politikan duhet të nisë hetimet SPAK-u. Tani të gjithë duhet të provojnë pafajësinë
13/01/2020 18:34
Basha dhe Kryemadhi janë shantazhuar nga ndërkombëtarët. Aludimi i fortë i Andi Bushatit në Top Talk
07/01/2020 18:43
Top Talk: 6 piramidat që krijoi politika shqiptare sipas profesor Përparim Kabos
31/12/2019 19:28
Frok Çupi në Top Talk: PS-PD do te bashkëqeverisin, Basha ka filluar të distancohet nga “refraktarët”
30/12/2019 21:00
Deklaratë bombastike në Top Talk: Albin Kurti nuk do bëhet dot Kryeministër
30/12/2019 19:52
Mungesa e formimit të qeverisë në Kosovë, Bashkurti flet në Top Talk: Dështimi është shpërdorim i besimit të popullit
24/12/2019 18:01
Lisen Bashkurti në Top Talk: Rama me vetëbesim të tepruar për Minishengenin Ballkanik, pa Kosovën nisma do dështojë
24/12/2019 17:44
Qafoku në Top Talk: Serbia ka patur një plan 20 milion dollarësh për shkatërrimin e fabrikave dhe uzinave në Shqipëri. SPAK mund ta hetojë
20/12/2019 18:08
Top Talk/ Çfarë po “kurdis” Ralf Gjoni dhe Rudina Hajdari?!
19/12/2019 17:39
Musa Ulqini në Top Talk: Paketa antishpifje e domosdoshme për standardet e medias
18/12/2019 19:04
Top Talk: Astrit Patozi “i zbardh” Ramës strategjinë për portalet, e ka truk politik
18/12/2019 18:55
Paralajmërimi i fortë i Përparim Kabos në Top Talk. Ja kë do hetojë SPAK-u
12/12/2019 19:08
Kabo në Top Talk: Reforma në Drejtësi e pandalshme, Shqipërinë e ka marrë për dore SHBA. Ky është një mision
12/12/2019 19:03
Çipa në Top Talk: Ja kushti dhe oferta e Unionit të Gazetarëve për “Paketën Antishpifje”
11/12/2019 20:30
Top Talk/ “Paketa Antishpifje”, ‘Helsinki’ dhe Unioni i Gazetarëve Shqiptarë: Qeveria të bëjë prapakthehu
11/12/2019 19:35
Salianji në Top Talk: Ja cila është pika më e fortë e mbrojtjes sime
10/12/2019 20:06