“Top Talk”/ Sazan Guri: Shqipëria humbet nga marrëveshja e detit me Greqinë
31/10/2018 15:53
Largimi i Xhafajt, Dritan Hila në “Top Talk”: Rama ka vendosur pushtetin e tij në MB
30/10/2018 15:59
Operacioni kundër “Avdylajve”, Iljazaj: Aksionet kundër krimit kanë mbështetjen e BE
26/10/2018 16:17
“Top Talk”/ Iljazaj: Qëndrimi jashtë sistemi i PD, joefikas
26/10/2018 16:02
Ligji për Lojërat e Fatit, Iljazaj në “Top Talk”: Vendim i nxituar e radikal
26/10/2018 15:43
Top Talk/ Spaho: Front qytetar për të mbrojtur teatrin. Ligjin e ankimojmë në Kushtetuese
25/10/2018 16:03
Top Talk/ Spaho për bastet: Do mbyllen tani, pas 6 muajsh do hapen “online”
25/10/2018 15:59
Reforma kundër basteve me efekte elektorale? Ervin Bushati përgjigjet në “Top Talk”
24/10/2018 16:07
Bastet, Ervin Bushati në “Top Talk”: Qendra rehabilitimi për ata që kanë krijuar varësi
24/10/2018 15:44
Top Talk/ Kocaqi: Një vend i NATO-s nuk mund të ndërhyjë në një vend tjetër të NATO-s
23/10/2018 16:13
Top Talk/ Kocaqi sulmon politikën: Po hesht për financimet sepse Greqia ia di të palarat
23/10/2018 16:04
Top Talk/ Financimet greke, Kocaqi: “Zien” Athina, hesht Tirana
23/10/2018 15:59
Doda: Qeveritë shqiptare, të “kompleksuara” për çështjen çame
22/10/2018 16:09
Top Talk/ Doda për financimet greke: Presidenti të mbledhë Këshillin e Sigurisë
22/10/2018 16:04
Top Talk/ Doda: Padi në prokurori për financimet greke
22/10/2018 15:56
Arben Imami në “Top Talk”: Rama dhe Basha po ndajnë paratë
19/10/2018 16:09
Arben Imami në “Top Talk”: Me Bashën kryetar opozita do “rrudhet” më shumë
19/10/2018 16:01
Top Talk/ Arben Imami: Opozita në gjendje të keqe. Shkak dhënie në tavolinë e zgjedhjeve
19/10/2018 15:54
Arben Imami në “Top Talk”: Qeveria Rama e kriminalizuar, më e keqja në 30 vite
19/10/2018 15:45
Furrat e gëlqeres vijojnë punën, Klosi në “Top Talk” kërkon ndihmën e qytetarëve
18/10/2018 16:17
“Top Talk”/ Besart Kadia: Lojërat e fatit do të vijojnë, forma do ndryshojë
17/10/2018 16:27