Ja shkaku pse opozita nuk merr pjesë në Komisionin për Reformën Zgjedhore. E thotë në Top Talk Petrit Vasili
23/10/2019 17:53
Top Talk: Kërcënimi i Petrit Vasilit, ja ku po shkon Rama dhe vendi
23/10/2019 17:38
Aldo Bumçi në Top Talk: Sistemi zgjedhor nuk është i rëndësishëm për opozitën
22/10/2019 18:23
Top Talk: Aldo Bumçi injoron opozitën parlamentare dhe sulmon Ambasadorin e OSBE-së
22/10/2019 18:09
Top Talk/ Rudina Hajdari: Kemi gati sistemin e ri zgjedhor. Ja cili është
18/10/2019 17:33
Rudina Hajdari në Top Talk: Dështimi i negociatave, të dorëhiqet Cakaj
18/10/2019 17:23
Çupi në Top Talk: Shqipëria, Kosova dhe Bosnja, shtetet që Europa i penalizon edhe nga feja
17/10/2019 17:30
Frrok Çupi në Top Talk: Ja ministri që duhet larguar pas dështimit të negociatave
17/10/2019 17:20
Halit Valteri në Top Talk: Ju them kush ka organizuar puçin ndaj opozitës në Parlament
16/10/2019 17:14
Këshilltari Ligjor i Metës: Presidentin mund ta shkarkojnë vetëm për arsye politike
15/10/2019 17:54
Arlind Qori Në Top Talk: Nëse nuk ndryshon “Ligji për Arsimin e Lartë” gjithçka është mashtrim. Studentët nuk kanë fuqi vendim-marrëse
14/10/2019 16:34
Frika nga një protestë e re studentore?! Ministrja befason me qëndrimin e saj
14/10/2019 16:26
A do të kallëzohet penalisht Rektori i UT Mynyr Koni? Ja ç’thotë Ministrja e Arsimit në Top Talk
14/10/2019 16:20
Përplasje e ashpër në Top Talk/ Akuza të ndërsjella për mashtrim mes Ministres Shahini dhe Pedagogut Arlind Qori
14/10/2019 16:05
Përparim Kabo në “Top Talk” rrëfen kodin mafioz të politikanëve shqiptarë
08/10/2019 16:47
Baton Haxhiu në Top Talk: Washington-i e ka gati marrëveshjen Kosovë-Serbi
07/10/2019 17:16
Baton Haxhiu i kërkon publikisht Albin Kurtit t’i kërkojë falje Edi Ramës. Ja shkaku…
07/10/2019 16:21
Majko e thotë hapur në “Top Talk”: Një votë kushton nga 50-100 euro
04/10/2019 17:42
Kush është “kompetenti” që acaron Pandeli Majkon për çështjen e Kosovës?! Pergjigjia befasuese në Top Talk
04/10/2019 16:56
Patozi në “Top Talk”: Ka disa opozita dhe më e sinqerta është opozita studentore
03/10/2019 17:06
“Platforma e Bashës e dështuar”, Patozi tregon në “Top Talk” si zgjidhet kriza
03/10/2019 16:43