Ekskluzive në “Top Talk”/ Publikohet për herë të parë dokumenti i transferimit të prokurorëve
24/09/2018 16:27
Anila Hoxha në “Top Talk”: Avokatët e Shullazit kërkojnë emrat e prokurorëve
24/09/2018 16:15
Paloka në “Top Talk”: Nëse Rama s’largohet, bashkë me qytetarët do e tërheqim zvarrë
21/09/2018 16:11
Idrizi-Dule bashkë në opozitë?! Paloka: Ky front për të larguar Ramën, jo për të qeverisur sëbashku
21/09/2018 16:00
Paloka në “Top Talk”: Hapi ynë i parë për largimin e Ramës, krijimi i një fronti të fortë opozitar
21/09/2018 15:47
Edi Paloka, sot në “Top Talk”, aksioni i opozitës për rrëzimin e Ramës
21/09/2018 14:06
“Vrasja” e Valbonës, Përparim Kabo: Ortakllëk! Të mos shkatërrohet natyra
20/09/2018 16:29
“Teatri”, Përparim Kabo në “Top Talk”: Godina mban brenda historinë
20/09/2018 16:01
Oketa në “Top Talk”: Gërdeci nxiti kapjen e gjyqësorit nga politika
19/09/2018 17:41
Oketa në “Top Talk” lë të hapur mundësinë e rikthimit në PD
19/09/2018 16:15
Braktisi politikën, Gazmend Oketa: Nuk përfaqësohet interesi publik, u deformua sistemi
19/09/2018 15:46
Alfred Peza në “Top Talk”: Edhe PS e do vettingun politik, por PD është jo serioze
18/09/2018 16:08
Ministrja Nikolla flet me superlativa për Arsimin, por s’ka një notë
17/09/2018 16:18
Kushtet e këqija në disa shkolla, Nikolla në “Top Talk”: Faji i pushtetit vendor
17/09/2018 16:04
Kreu i AMA-s në “Top Talk”: Procesi vijon, problematika e pazakontë. Nuk dorëhiqem!
14/09/2018 15:48
“Top Talk”, Patozi përjashton revolucionin: Zgjidhjen e kërkoj nga shoqëria
13/09/2018 15:53
Patozi në “Top Talk”: S’kam asnjë lidhje me PD-në e Bashës. Edhe Berisha përgjegjës
13/09/2018 15:50
“Top Talk”, Patozi: Vettingu politik nuk do të bëhet! Basha përdoret nga Rama
13/09/2018 15:45
Tabaku në Top Talk: S’ka bojkot, por Kuvendi është zhvlerësuar
12/09/2018 17:06
Tabaku në “Top Talk”: Vetting në politikë dhe ngritje e SPAK e BKH-së
12/09/2018 15:59
“Top Talk”, Tabaku: Edhe me garë të hapur, kundër prishjes së Teatrit
12/09/2018 15:55