Bushati: Rruga e protestave të opozitës ishte dështim. Ekonomia, pika e dobët e shqiptarëve – kalë i fortë beteje për opozitën
07/07/2020 19:28
Top Talk: Andi Bushati nxjerr emrin e Koalicionit “Fronti Opozitar Kundër Regjimit të Edi Ramës”
07/07/2020 18:44
A fsheh heqja e koalicioneve parazgjedhore frikën e humbjes së zgjedhjeve?! Përgjigjet prerë ligjvënësi socialist
06/07/2020 18:30
Top Talk/ PS – ndryshimet kushtetuese nuk prekin marrëveshjen e Këshillit Politik për zgjedhjet. Ja përse!
06/07/2020 18:02
Zbulohet struktura dhe përbërja e Këshillit që do përzgjedhë kandidatët e PD-së për zgjedhje
03/07/2020 17:24
Kandidatja për rektore e UT-së, sulmon “Paktin për Universitetin”. S’ka dhënë asnjë efekt
01/07/2020 18:06
Mimoza Hafizi profesoresha që synon të rrëzojë Rektorin Mynyr Koni nga froni
01/07/2020 17:56
Thaçi i Maqedonisë së Veriut i del krah Thaçit të Kosovës. Ja shkaku i solidaritetit
30/06/2020 18:18
Paralajmërimi i fortë i kreut të PDSH-së: Nëse ndal procesi integrimit në Maqedoninë e Veriut rikthehet konflikti
30/06/2020 17:58
Ngjela në Top Talk: Kosova nuk pëson asnjë kosto nga hetimi dhe gjykimi i Thaçit e Veselit
29/06/2020 18:15
Kush i kërkoi Hashim Thaçit të largohej nga politika vite më parë dhe çfarë qëndrimi mbajti ai?!
26/06/2020 19:18
Top Talk: Haga me aktakuzë të re për Haradinajn e Limajn. Për krime lufte do të vihen nën akuzë edhe 80 ish luftëtarë të UÇK-së.
26/06/2020 17:56
Vota e Diasporës. Ministri Pandeli Majko shpjegon mënyrën e votimit
25/06/2020 19:37
Apeli i Majkos në Top Talk: Bashkë për Kosovën, moment i vështirë, por SHBA i kemi krah
25/06/2020 18:14
Top Talk: Vjosa në rrezik. Apeli i ambjentalistëve: Kryeministër na dëgjo!
24/06/2020 17:56
A duhet të hetojë SPAK-u pasuritë e gjyqtarëve dhe prokurorëve që janë rrëzuar nga vetingu? Ja si përgjigjet Kreu i Komisionit të Ligjeve
23/06/2020 21:13
Hetimi për Ilir Metën do të vazhdojë. Kreu i Komisionit Hetimor Ulsi Manja deklaron se do të ketë produkt
23/06/2020 18:55
Manja: Presidenti Meta me dy standarde. Për Ardian Dvoranin kërkon largim, për Vitore Tushën jo. Të dyve iu ka përfunduar mandati si gjyqtarë
23/06/2020 18:10