Ekskluzive në Top Story/ Rrëfimi i punëtorit të hashashit: Mbi 20 furgona transportonin drogën çdo ditë
12/12/2018 21:10
Top Story/ “Historia e Lazaratit”, sonte në Top Channel
12/12/2018 12:25
Profili i Fatmir Xhafajt; Në Top Story, u transmetuan video dhe fakte të panjohura
06/12/2018 15:29
Top Story/ Lufta e klaneve në Partinë Socialiste dhe roli i Fatmir Xhafajt
05/12/2018 22:01
Top Story/ Lidhjet e fshehta të Fatmir Xhafajt me botën e biznesit
05/12/2018 21:50
Top Story/ Kush është vëllai nga nëna i Fatmir Xhafajt, i cili ka përfituar miliarda nga fondet publike
05/12/2018 21:47
Top Story/ Fatmir Xhafaj krijoi klanin e tij në Partinë Socialiste
05/12/2018 21:42
Top Story/ PD akuza për Xhafajn, ndryshoi ligjin për ekstradimin që të favorizonte të vëllain
05/12/2018 21:35
Top Story/ “Fundi i Marrëzisë” që i dha fund marrëdhënieve politike Xhafaj-Tahiri
05/12/2018 21:31
Top Story/ Burgu që nuk u ndërtua kurrë në Pogradec, akuza për Xhafajn për shpërdorim fondesh
05/12/2018 21:28
Ekskluzive në Top Story/ Zbardhen dokumentat e “pallatit të Xhafës” në Pogradec
05/12/2018 21:15
Top Story/ Marrëdhënia e Fatmir Xhafajt me Nanon dhe Ruçin
05/12/2018 21:12
Top Story/ Historia e Xhafajt, si “tradhëtoi” komunistët për Partinë Socialiste
05/12/2018 21:09
Top Story/ Dëshmia tronditëse: Ja si më rrahu Fatmir Xhafaj si hetues në kohën e komunizmit
05/12/2018 21:06
Top Story/ Pamje ekskluzive të Fatmir Xhafajt në krah të Enver Hoxhës
05/12/2018 21:01
Fatmir Xhafaj sonte në “sitën” e “Top Story” në Top Channel
05/12/2018 12:46
Top Story/ Ish-drejtori i Policisë, Premçi: Rrëmbimet në Vlorë, situata është alarmante
28/11/2018 22:03
Top Story/ Kush është biznesmeni i përfshirë në trafikun e drogës në Vlorë
28/11/2018 21:59
Top Story/ Leonard Senkaj dhe Taulant Çerenishti, dy të zhdukur të tjerë në det nga trafiku i drogës
28/11/2018 21:57
Top Story/ Qamil Laze, “peshkatari” që u gjet i vdekur në mes të detit për trafikun e drogës
28/11/2018 21:50
Top Story/ Babai i Mario Metushit: Djali im ishte skafist droge, e rrëmbyen për 150 mijë euro
28/11/2018 21:46