Fjalëkalimet e cënueshme, miliona persona përdorin 123456
22/04/2019 14:45
Wake Up/ Siguria kibernetike, Shqipëria ka mungesë profesionistësh
22/04/2019 12:25
Rikthejnë trurin e derrit në jetë, katër orë pas therjes
19/04/2019 20:05
Makina e së ardhmes, në Kinë po shkohet përtej mjeteve elektrike
19/04/2019 12:01
Problemet e “Galaxy Fold”, Samsung nuk do ta shtyjë datën e lançimit
19/04/2019 09:54
Samsungu i palosshëm, “fiasko” që në ditët e para
18/04/2019 16:22
Shpërndaheshin video porno, Apple dhe Google heqin aplikacionin “TikTok”
18/04/2019 01:28
Komunikim me anë të dritës?! Shkencëtarja përpiqet të zëvendësojë radiovalët
17/04/2019 12:18
Aston Martin prezanton makinën 100% elektrike (Foto)
16/04/2019 21:23
Risitë që transformuan jetët tona
16/04/2019 18:47
BE, e drejta e autorit
16/04/2019 09:24
Shkencëtarët izraelitë printojnë zemrën në 3D
16/04/2019 01:13
15 mistere të shkencës që nuk i ka zbuluar askush…
15/04/2019 18:21
Dëmet nga ekranet, studiuesit: Jo edhe aq problematik
15/04/2019 12:51
Zuckerberg “shqetëson” botën, rrjetet e tij sociale hasën sërish probleme
14/04/2019 17:21
Panik nëpër botë. Bien Facebook, Instagram dhe Whatsapp!
14/04/2019 13:18
Avioni më i madh në botë fluturon për herë të parë (Foto)
14/04/2019 12:50
Të gjurmosh mbetjet plastike nga hapësira
12/04/2019 19:59
SpaceX kryen fluturimin e parë komercial
12/04/2019 13:32
Misioni izraelit në Hënë, anija pa pilot pëson defekt
12/04/2019 10:29
Izraeli “do të zbresë” në Hënë
11/04/2019 17:56