Për mosbesuesit, NASA sjell videon e ajsbergut drejtkëndor
24/10/2018 22:10
Bosi i “Apple”: Të dhënat personale po përdoren si armë kundër nesh
24/10/2018 13:29
Italia gjobit rëndë Apple dhe Samsung: Ngadalësuan modelet e vjetra
24/10/2018 13:27
Arma me laser që verbon e çorienton përkohësisht turma
23/10/2018 21:57
Xiaomi Mi Mix 3 mund të ketë më shumë RAM se kompjuteri juaj PC
23/10/2018 21:18
Misteri i ajsbergut “si të prerë me thikë”
22/10/2018 19:13
Samsung, detaje për Galaxy S10, hiqet veçoria karakteristike
22/10/2018 18:55
Mësimi i teknologjisë. Veliaj: Do të vazhdojmë me projektin inovativ “Tumo” te Piramida
22/10/2018 14:53
Misteret e Mërkurit, misioni që mund të eksplorojë origjinën e Sistemit Diellor
20/10/2018 08:21
Gjermani, urdhërohet tërheqja nga tregu i 73 mijë makinave Opel
19/10/2018 14:15
5 lojtarëve të “GTA V” u shkon policia në shtëpi
18/10/2018 17:22
Një “dhomë lufte” për t’u mbrojtur nga “hacker”-at dhe “fake news”
18/10/2018 17:13
SHBA kërkon epërsi, zhvillon 4 armë të reja
17/10/2018 21:05
Të papunë nga teknologjia; Sindikata e telekomunikacionit tregon problemet
16/10/2018 15:32
Mashtrim me emetimet, Audi paguan 800 milionë euro gjobë
16/10/2018 14:06
Messenger si Whatsapp, mund të fshihen mesazhet e dërguara me këtë aplikacion
16/10/2018 10:38
Ndërron jetë bashkëthemeluesi i Microsoft-it
16/10/2018 08:39
Kemi hyrë zyrtarisht në epokën e “Super SUV”
15/10/2018 19:56
Parashikimi i Hawking: Në të ardhmen, supernjerëz gjenetikisht të modifikuar
15/10/2018 17:10
Kamera lëshohet si raketë, filmon 360°, synon të mposhtë GoPro
13/10/2018 22:49
Xiaomi, gati për “Black Shark”, telefoni i dedikuar për lojëra
13/10/2018 22:31