Gruaja transeksuale thyen rekordin e Obamës
02/06/2015 00:00
Lamtumirë recepsionistë! Në hotele do të zëvendësohen nga…robotë
02/06/2015 00:00
PregSense, kontrolli hi-tech i shtatzënisë
02/06/2015 00:00
Më në fund… Një datë zyrtare për Windows 10
01/06/2015 00:00
Krimi kibernetik, ndryshojnë strategjitë
01/06/2015 00:00
Videoregjistruesi mbush 40 vjeç
01/06/2015 00:00
Google, më shumë kontroll mbi privatësinë dhe sigurinë
01/06/2015 00:00
Shkolla monitoron rrjetet sociale për të vëzhguar studentët
01/06/2015 00:00
Makina pa pilot që arrin 100 km/h vetëm në 3.9 sekonda
01/06/2015 00:00
Bankomati intelegjent, nuk ka nevojë për PIN
01/06/2015 00:00
Motoçiklisti gjobitet për përdorimin e Apple Watch
31/05/2015 00:00
Celulari, beteja e re në zgjedhjet presidenciale
31/05/2015 00:00
Apple sfidon Google Map me Metaio
31/05/2015 00:00
Hedh kompjuterin që kushton 200 mijë dollarë
31/05/2015 00:00
Avago Technologies, 37 miliardë dollarë për Broadcom
30/05/2015 00:00
10 pajisjet që duhen marrë me vete në udhëtim
30/05/2015 00:00
“Forbes”: Ja gratë më të fuqishme në teknologji
30/05/2015 00:00
Të studiosh sjelljen e përdoruesit… ja risia që sjell Apple
30/05/2015 00:00
Google Play sjell opsione të reja, të përshtatshme për fëmijët
29/05/2015 00:00
Të shohësh shtëpinë me Periscope
29/05/2015 00:00
Vendosni gishtin në mes të ekranit dhe mahnituni
29/05/2015 00:00