Çfarë është “WhatsApp Gold” që po qarkullon në rrjetet sociale?
27/03/2020 13:57
Instagrami, me një opsion të ri që do t’ju lehtësojë distancimin social
26/03/2020 16:12
Facebook ‘nën sulm’/ Izolimi rrit përdorimin e platformës
25/03/2020 12:59
Kompania që po punon për vaksinën kundër koronavirusit përgënjeshtron pohimet se do të shitet tek amerikanët
17/03/2020 14:46
​Kujdes nga ‘peshkimi’ në internet me koronavirus
17/03/2020 14:39
​BMW do të largojë 50 për qind të modeleve klasike nga viti 2021
16/03/2020 16:50
Koronavirusi/ Apple vendos të mbyllë dyqanet në të gjithë botën
14/03/2020 12:59
Më shumë se 1 miliard celularë Android, rrezikohen nga hakerat! Ja kush duhet të bëjë kujdes
06/03/2020 18:09
CYBER TERROR/Një miliard telefona Android të hakerueshëm
06/03/2020 15:15
“Google Translate” ofron përkthime në 5 gjuhë të reja
03/03/2020 14:40
Keni një iPhone të vjetër e të ngadaltë? Apple mund t’ju detyrohet 25 dollarë!
03/03/2020 14:35
Digitalb finalizon operacionin antipirateri për ndalimin e transmetimit dhe shitjes ilegale të kanaleve. Në shënjestër dhjetra servera
02/03/2020 14:38
Si ta kuptoni nëse dikush po ju spiunon në Facebook
01/03/2020 17:44
Eksperti i inteligjencës artificiale: Robotët e seksit do të përdoren si makineri vrasëse
22/02/2020 17:25
A e dini cila ka qenë fotografia e parë e postuar në Instagram?
22/02/2020 09:02
Përdoruesit e Samsung u trembën pasi pranuan një mesazh të çuditshëm në telefonat e tyre
20/02/2020 18:15
Ferrari, 1.2 milionë euro shpërthen në flakë në Monte Carlo
20/02/2020 12:34
Maserati do të tregojë sonte si do ta quajë modelin e ri, me të cilin pretendon të fillojë një epokë të re
20/02/2020 12:18