Sport
Mbappe “njeriu i erës”/ Gol pas një sprinti me 38 km/h
Wake Up/ Briken Calja, Nënkampion i Evropës: Institucionet e sportit janë në gjumë
E ardhmja e Thierry Henry në SHBA, si trajner
Sport
Liverpool në gjurmët e talentit 23-vjeçar
Liverpool dhe Arsenal në garë për një tjetër Hazarad
Coutinho në vend të Hazard, Chelsea mendon për zëvendësuesin
Pogba tek Reali? Paga mund të jetë një problem
Sport
Liverpooli ngjitet sërish në krye, Arsenali humb në derbin londinez
PSG fiton titullin kampion nga hoteli, Lille u hap shampanjën e festës
Dortmundi nuk heq dorë nga titulli, ndjek “këmba-këmbës” Bayernin
Benzema mposht i vetëm Ath. Bilbaon dhe merr topin në shtëpi
Sport
Tenis/ Fognini “mbret” i Montecarlos, bëhet italiani i parë që fiton një “Masters 1000”
Ronaldo për rekord, e konfirmojnë statistikat
Wanda: Icardi mbetet te Interi, për formacionin vendos Spalletti
La Liga/ Barcelona akoma me pranë titullit
Sport
Liverpool kundër Cardif për të rimarrë kreun
Juve, kur titulli shoqërohet edhe me sensualitet (Foto)
Roma tenton, Interi i kundërpërgjigjet. Zikaltrit konfirmohen të tretët
Kukësi fiton për Europën, lë Tiranën në ujëra të turbullta
Sport
Festa e titullit, Ronaldo: Qëndroj me 1000 për qind te Juventus
Juventusi, kampion i Serie A për të tetin vit radhazi (Foto)