Memushaj: Jemi të zhgënjyer, nuk e merituam humbjen
11/10/2019 23:28
Vetëm fitorja na mban në garë për kualifikim, Shqipëria synon 3-pikëshin në Stamboll
11/10/2019 08:17
Turqi-Shqipëri, ja kush do të jetë arbitri i ndeshjes
09/10/2019 01:41
Festa e Metës në stadium. Presidenti komenton fitoren e Kombëtares
11/09/2019 15:40
Mposhtën 4-2 Islandën, ja çfarë thanë pas ndeshjes heronjtë kuqezi
11/09/2019 07:45
Fitorja ndaj Islandës/ Reja: Nuk duhet të humbim përqendrimin asnjëherë, më pëlqeu reagimi i ekipit
10/09/2019 23:56
Shqipëria shkatërron Islandën, Meta feston si i ‘çmendur’
10/09/2019 23:39
Festë në Elbasan Arena! Shqipëria dhuron spektakël dhe merr 3 pikë të çmuara
10/09/2019 23:20
Federata Franceze e Futbollit kërkon falje: Lavdërojmë ‘fair-playn’ e delegacionit shqiptar
10/09/2019 07:03
Duka apel tifozerisë: Mos u bëni si tifozat ‘Vip’
08/09/2019 21:13
“France Football” publikon notat, nuk do ta besoni kush është më i miri nga Shqipëria
08/09/2019 19:47
Formacioni i Kombëtares, mendohet Nalaj dhe Uzuni në sulm
07/09/2019 14:29
Janë pretendentë për tu kualifikuar, Deschamps ka frikë nga Shqipëria
07/09/2019 01:01
Erjon Braçe kundër FSHF për emrin e stadiumit: Kanë qëllim vetëm paratë
29/07/2019 11:31
Renditja e FIFA-s, Shqipëria e Kosova fitojnë terren
25/07/2019 16:19
Talentet në futboll, përzgjidhen të rinjtë që do të luajnë në të ardhmen
24/06/2019 12:29
Arena Kombëtare drejt përfundimit, FSHF ka në projekt edhe dy stadiume të reja
15/06/2019 19:35
Shqipëria mposht Moldavinë dhe ndjek ëndrrën për në ‘Euro 2020’
11/06/2019 22:40
Kombëtarja në Islandë, tekniku Reja kërkon pikë në debutim
08/06/2019 08:12
Ekskluzive, Igli Tare: Reja, zgjedhja e duhur. Shqipëria mund të dalë në vendin e dytë
06/06/2019 15:36
Kualifikueset e “Euro 2020”, Berisha e Kaçe besojnë te fitorja
05/06/2019 12:23