Superiorja në dy ditë, testohen formacionet e kreut
23/10/2019 00:42
Asnjë surprizë në Champions, Juventus dhe Real vuajnë
22/10/2019 23:50
Ramos: Zidane meriton respekt, me të deri në vdekje
22/10/2019 09:11
Rikthehet Champions League, Real dhe Zidane luajnë sfidën vendimtare
22/10/2019 08:38
Arsenali zhgënjen ndaj Sheffieldit, paqe në Brescia-Fiorentina
22/10/2019 00:43
“Lumë” golash në Sassuolo-Inter, zikaltërit rikthehen tek fitorja
20/10/2019 14:52
Sassuolo-Inter nis me shumë ritëm, 2 gola brenda 15 minutave
20/10/2019 12:59
Manchester United-Liverpool, ja ndeshjet që do të luhen sot
20/10/2019 10:15
Reali “bie” në Palma de Mallorca dhe i dorëzon kreun Barcelonës
20/10/2019 09:10
Bayerni ngec në Augsburg, Reus shpëton Dortmund-in
20/10/2019 08:41
Frankfurti i jep leksion futbolli Leverkusenit
19/10/2019 01:16
Di Maria dhe Icardi në super formë, PSG fiton me goleadë ndaj Nice
19/10/2019 00:15
Juventusi refuzon 30 milion euro për Demiral
18/10/2019 16:31
Eliminatoret Euro 2020/ Fitojnë Italia dhe Zvicra, Spanja barazoi me Suedinë
16/10/2019 00:37
Derbi vishet kuqezi, Shqipëria mund Kosovën në U-21
15/10/2019 23:59
Flet Duka pas ndeshjes, ja çfarë thotë për rinovimin e kontratës me Reja-n
15/10/2019 07:33
Prekazi driblon derbin, Shqipëri-Kosovë, zjarr në shtëpi
15/10/2019 07:27
Roshi: Doja që Manaj të shënonte, ja çfarë na tha Reja
15/10/2019 00:54
Manaj pas ndeshjes: T’i rinovohet kontrata Rejas
15/10/2019 00:19
Fitore historike ndaj Moldavisë, ja çfarë thotë Reja për ekipin
14/10/2019 23:27
Shqipëria spektakolare, shkatërron Moldavinë
14/10/2019 23:14