Fitorja është një detyrim,të martën në “Elbasan Arena” përballja me Moldavinë
10/06/2019 19:50
United i jep 22.5 mln euro De Geas… që të ikë
10/06/2019 18:13
Incident me ekipin turk në Islandë, lojtarët mbahen tre orë në aeroport
10/06/2019 17:46
“Nata e mbretërve”; Ndeshja e yjeve për bamirësi
10/06/2019 17:15
Liverpool-it do t’i duhet të ofrojë një thes me para për De Light
09/06/2019 14:45
Kupa e Botës për femra, Anglia pretendon fitoren
09/06/2019 14:23
Turqi-Francë/ Formacionet zyrtare
08/06/2019 20:10
Shqipëria humb kundër Islandës/ Ja kush është fajtori sipas trajnerit Edi Reja
08/06/2019 17:30
Përfundon ndeshja/ Shqipëria e pafuqishme përballë Islandës
08/06/2019 16:57
Shkarkohet trajneri i Malit të Zi, shkak tensionet politike për ndeshjen me Kosovën
08/06/2019 15:31
Islandë-Shqipëri/ Formacionet zyrtare
08/06/2019 14:10
Fonseca merr garanci për talentet, priten edhe 5 afrime te reja
08/06/2019 13:48
Martesa e vitit, Erdogan marton mesfushorin gjerman
08/06/2019 13:25
Godet Kukësi, afron një mesfushor dhe një portier në skuadër
08/06/2019 11:45
Ndeshja Kosovë-Mali i Zi dhe trysnia politike
08/06/2019 08:02
Shpresat, 1 pikë ndaj Turqisë
07/06/2019 23:42
Kosova merr një pikë përballë Malit të Zi
07/06/2019 22:56
Zyrtare: Real Madrid blen Hazard për 100 milionë euro
07/06/2019 22:29
Hazard tek Real Madrid, ja transferta që ‘shkundi’ merkaton
07/06/2019 16:12
WakeUp/ “Euro 2020”, kombëtarja kuqezi gati nesër për Islandën
07/06/2019 13:10
Rrëfehet ish-menaxheri: Pasioni (jo) i fshehtë i Bob Marley
07/06/2019 11:50