Chelsea fiton derbin e Londrës dhe merr vendin e tretë, triumf shprese për Watford
08/07/2020 00:17
Lazio dorëzohet për titullin, Lecce e mposht dhe del nga zona e rënies
08/07/2020 00:00
Përmbysje e madhe, Milan mposht 4-2 Juventusin
07/07/2020 23:48
Arsenali ndalet nga Leicester pas 3 fitoresh radhazi
07/07/2020 23:33
Marotta: Jemi të nervozuar me humbjen ndaj Bolognës, presim më shumë nga Lautaro e Eriksen
07/07/2020 00:36
Milani akord total me gjermanin Ralf Rangnick, ja kur pritet zyrtarizimi
06/07/2020 23:53
Vendos një autogol i Keane, Mourinho fiton përballjen me Ancelottin
06/07/2020 23:39
Superliga/ Nuk ka festë titulli, Kukësi mposhti Tiranën 2-1
06/07/2020 23:12
Kupa e Shqipërisë/ Bylis fiton me Tiranën, Kukësi-Teuta pa gola në ndeshjen e parë
03/07/2020 00:44
Vendos sërish Ramos, Reali fiton derbin e vogël të Madridit dhe shkon më pranë titullit
03/07/2020 00:21
Pas duartrokitjeve, “dajaku”, Man. City mposht thellë kampionët e rinj
03/07/2020 00:06
Zyrtare/ Real Madrid krijon ekipin e femrave, pjesë e ekipit edhe një shqiptare
02/07/2020 06:23
Chelsea-t s’i mjafton Willian, West Hami fiton me përmbysje, feston Man. United
02/07/2020 01:03
Milan zhgënjen sërish, barazon në minutat e fundit me Spal-in
01/07/2020 23:59
Valencia në krizë të thellë, Bilbao e mposht në “Mestalla” me dygolësh të Garcias
01/07/2020 23:41
Barcelona- Atletico Madrid, njihuni me notat e lojtarëve
01/07/2020 00:54
Messi shënon golin e 700, por Barcelona barazon me Atletiko Madrid
01/07/2020 00:33
Juve i kundërpërgjigjet Lazios, në Genoa shënojnë 3 fantastikët
01/07/2020 00:22
Lazio fiton me përmbysje edhe ndaj Torinos
01/07/2020 00:15
Manchester United në superformë, Bruno Fernandes shënon dy herë në fitoren ndaj Brighton
30/06/2020 23:41
PSG “blindon” Kurzawan deri në vitin 2024
30/06/2020 00:29